...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Odszkodowanie za whiplash kraksa dla kasy gorąca 10

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Odszkodowanie za whiplash, brytyjscy ubezpieczyciele coraz częściej nagłaśniają to rosnące na wyspach zjawisko zwane również „Crash for Cash”. Aviva – ponad połowa fałszywych roszczeń należy do gangów. Birmingham, Luton i Północny Londyn na czele listy, kamera w aucie jedyna ochrona przed nieuczciwymi kierowcami w UK

Najwięksi brytyjscy ubezpieczyciele w ostatnim czasie zwrócili się do rządu z prośbą o zmiany w odszkodowaniach za whiplash spowodowane dużą liczbą nadużyć mających bezpośredni wpływ na wzrost składki ubezpieczeniowej za auto. Uważają oni, że liczby wypłat odszkodowań za whiplash zdecydowanie wpływają na wysokość składki oraz najlepszym rozwiązaniem redukcji tego będzie usunięcie wypłaty odszkodowania za whiplash jako zachęty finansowej do nadużyć.

Odszkodowanie za whiplash kto traci a kto zyskuje

Zdecydowanie zyskują Ci, którzy wymuszają, wyłudzają jak zwał tak zwał wypadki. Tracą Ci, którzy są ofiarami tych wyłudzających, oraz reszta kierowców płacących składki ubezpieczeniowe. Są jeszcze Ci, którzy są prawdziwymi ofiarami wypadków drogowych, mają prawo do odszkodowania za whiplash ale z niego nie korzystają.

Crash for cash gorąca 10

Aviva nie tak dawno opublikowała raport, który wskazuje na liczby wypłat odszkodowania za whiplash wskazując na kody pocztowe miast wymienionych poniżej.

  1. Birmingham (B)
  2. Luton (LU)
  3. Północny Londyn (N)
  4. Manchester (M)
  5. Leeds (LS)
  6. Uxbridge (UB)
  7. Harrow (HA)
  8. Północno/Zachodni Londyn (NW)
  9. Bradford (BD)
  10. Slough (IG)

Łączna kwota wypłat odszkodowań za whiplash w Birmingham do Sierpnia tego roku wyniosła 4,7 mln, co z kolei sprawia, że ubezpieczenia są droższe.

Rosnąca liczba sprzedaży kamer samochodowych

Wielu zmotoryzowanych w UK umieszcza w autach kamery rejestrujące przebieg jazdy, aby udaremnić potencjalne wyłudzenia. Jest również spora liczba udaremnionych prób wyłudzenia za sprawą kamer. Jedna z firm ubezpieczeniowych Swiftcover oferuje zniżki zmotoryzowanym mającym kamery. Amazon w liczbie 50 najlepiej sprzedających się produktów elektronicznych wskazuje również kamery samochodowe, które zazwyczaj kosztują do 50 GBP, te lepszej, jakości. Niewielka cena w zamian za ewentualny materiał dowodowy pokazany poniżej – film dzięki uprzejmości Claim Inquiry Agency.

Kategoria:

Reklama

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.