Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Wypadek samochodowy w UK nie z mojej winy

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Uwaga zmotoryzowani w UK wypadek samochodowy w UK nie z Twojej winy uprawnia Cię do Odszkodowania to jest Twoje prawo skorzystaj więc z niego. Tysiące osób w UK każdego roku korzystają z prawa do odszkodowania z tytułu wypadków samochodowych w UK, steki osób o tym nie wiedzą o tym przysługującym im prawie, a szkoda ponieważ czas mija a okres kiedy możesz starać się o tę rekompensatę wynosi do 3 lat. Jeśli więc czytasz ten artykuł i miałeś wypadek drogowy w UK jako pasażer lub kierujący a winę za stłuczkę ponosi inny kierujący skorzystaj z tego prawa zanim będzie za późno.

Prawo do odszkodowania

System prawny w UK pozwala ofiarom wypadków drogowych ubiegać się o odszkodowanie, kwoty odszkodowań w zależności od obrażeń mogą być różne. W większości przypadków osoby biorące udział w wypadkach otrzymują odszkodowanie za tzw. „Whiplash” inaczej obrażenia tkanki miękkiej szyi. Zapewne w tym momencie zadajesz sobie pytanie: Czy należy mi się odszkodowanie skoro nic za bardzo mi się nie stało? Tego rodzaju obiekcje są normalne, aczkolwiek ty jako ofiara wypadku mimo wszystko masz prawo do odszkodowania w wysokości do kilku tysięcy funtów.

Odszkodowanie proces.

Nie zrozum mnie źle mówiąc proces nie mam na myśli chodzenia po sądach, proces odszkodowawczy może zająć od trzech do sześciu miesięcy, a wszystko zależy od stopnia trudności sprawy. Oczywiście ty sam nie będziesz musiał podejmować kroków prawnych w stosunku do osoby która wypadek drogowy spowodowała, otrzymasz fachową pomoc prawników specjalizujących się w tego typu sprawach, którzy poprowadzą dla Ciebie roszczenie na zasadach „Brak wygranej brak opłat”. Jeśli wygrasz natomiast będziesz musiał coś zapłacić ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy odszkodowanie otrzymasz. Nie daj się nabrać na sztuczki rodzaju: „my dla Ciebie odzyskamy odszkodowanie ale będzie Pan musiał zapłacić nam pieniądze z góry”, jest wiele firm, które mogą w ten sposób operować ale nie jest to dobre dla Ciebie, omijaj ich z daleka.

Skorzytaj z pomocy w odszkodowaniu

o

Odszkodowanie nie z mojej winy na co mogę liczyć

Jako poszkodowany w wypadku drogowym masz prawo do zwrotu wszelkich udokumentowanych kosztów, które poniosłeś w związku z wypadkiem. Holowanie pojazdu, parking, auto zastępcze, zakup lekarstw, nieobecność w pracy i wiele, wiele innych. Poproś osobę, która pomaga Tobie w procesie odszkodowawczym aby wytłumaczyła Tobie co możesz, a czego nie możesz odzyskać.

Odszkodowanie jak i gdzie szukać pomocy

Dochodzimy powoli do meritum, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki internetowej aby znaleźć pomoc po wypadku samochodowym nie z Twojej winy lub Kliknij Tutaj aby uzyskać pomoc. Po zmianach w systemie odszkodowawczym po 1 Kwietnia 2013 roku jakiś procent firm zaprzestał swojej działalności, podyktowane było to redukcją kosztów które ubezpieczalnie ponosiły w związku z obsługą spraw. Redukcje te między innymi popchnęły pozostałe firmy do wprowadzenia zmian w umowach warunkowych z klientami gdzie ci godzą się zapłacić, pokryć część kosztów ze swojego odszkodowania. Opłaty są różne, wynoszą one do 25%. Zwróć uwagę kiedy podpisujesz umowę czy nie zostały tam dodane inne koszty.

Wierz mi  lub nie ale błędem było by nie skorzystać z takiej możliwości, poproś o pomoc w uzyskaniu odszkodowania ludzi, którym zależy na tym aby Tobie pomóc. Nie gryź się z tym sam, nie eksperymentuj a już pod żadnym pozorem nie dogaduj się z firmą ubezpieczeniową sprawcy wypadku. Firma ubezpieczeniowa jest tylko i wyłącznie zainteresowana swoim portfelem nie Twoim i większości wypadków jest tak, że poszkodowani otrzymują odszkodowanie dwukrotnie niższe od tego, jakie otrzymać powinni.

Do dzieła, życzę wysokich prognoz i kwot odszkodowania

Kategoria:

Reklama

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *