29 stycznia, 2022

Warunki Korzystania

Warunki Korzystania z Serwisu

Strona mojawyspauk.com jest stroną o charakterze informacyjnym. Staramy się aby informacje tu zamieszczone pochodziły tylko ze sprawdzonych wiarygodnych źródeł. Dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić rzetelność podanych informacji, materiałów które możecie Państwo pobrać z naszej strony jednakże informacje i materiały które się tutaj znajdują nie mają profesjonalnego charakteru bądź też prawnego doradztwa. Nie akcepeptujemy jakiejkolwiek odpowiedzialności z tytułu strat bądź szkód poniesionych przez osoby lub firmy w wyniku błędu, przeoczenia lub wprowadzającego w błąd oświadczenia zawaratego na naszej stronie. Korzystając z naszego serwisu jednocześnie akceptujecie Państwo niniejsze warunki korzystania.

Copyrights © 2014 mojawyspauk.com

Pożyczki krótkoterminowe od 3 do 36 miesięcy.
Pożycz od £100 do £5000*
Masz nieciekawą historię kredytową? Każdy rodzaj historii kredytowej brany pod uwagę.
Nic do wysyłania i faksowania**

Aplikuj Teraz

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna).

Nie, dziękuję. Zamknij okno