...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

[Polskie auto w UK] – brytyjska policja i DVLA zapowiadają kontrole dzięki uzyskaniu dostępu do bazy kierowców przekraczających granicę UK

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Kierowcy podróżujący w UK zagranicznymi autami nie będą już mogli dłużej unikać płacenia podatku drogowego, policja i DVLA uzyskały dostęp do bazy danych pojazdów przekraczających granicę Wielkiej Brytanii.

Dane tysięcy zagranicznych kierowców będą udostępnione do DVLA i policji w UK, tak, więc po raz pierwszy policja będzie mogła zastosować sankcje dla tych, którzy unikają płacenia podatku drogowego.

Urzędnicy graniczni przekażą detale zagranicznych aut przekraczających granicę policji z rejonów: Hampshire, Northamptonshire, Staffordshire, Thames Valley, West Mercia and West Midlands, początek, trial rozpocznie się 3 Listopada a po okresie testowym będzie on miał zasięg ogólnokrajowy.

Co zmusiło urzędników do podjęcia takich działań nie jest trudno odgadnąć, od miesięcy aż huczało, że około 100 000 zagranicznych kierowców podróżuje po drogach UK nielegalnie tzn. bez MOT bez ubezpieczenia i bez podatku drogowego, urzędnicy wyliczyli koszty około 20 mln rocznie, co za tym idzie czas na to, aby odzyskać to, co zostało utracone.

Jeśli więc wciąż podróżujesz po UK polskim autem i w trakcie kontroli okaże się, że auto jest na drodze nielegalnie może przydarzyć się przykra sytuacja w postaci skonfiskowania, odholowania auta na parking policyjny oraz karą w wysokości 200 GBP.

Kategoria:

Reklama

Jedna odpowiedź

  1. A Nie można By było poprostu kupić tax na polskie Auto nawet droższy niż powienien i wszyscy byly by zadowoleni
    ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.