Reklama
Reklama
Reklama
wielki brat patrzy

Wielki Brat Patrzy Email Web Inwigilacja Według Prawa w UK

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Nowe prawo które ma być ogłoszone wkrórce pozwoli rządowi Wielkiej Brytanii na inwigilację sieci web ,wiadomości email oraz rozmów telefonicznych .

Rząd Wielkiej Brytanii tłumacząc się bezpieczeństwem oraz walką z przestępczością i terroryzmem ma zamiar wprowadzić nowe przepisy dotyczące inwigilacji sieci . Do tej pory oficjalnie dostęp do tych danych był dostępny jedynie przez nakaz.Ta sytuacja może się zmienić kiedy to rząd zmieni zapis prawny ,który da możliwość na monitorowanie tych danych w czasie rzeczywistym.

Zobacz Rejestracja Firm,Transfery Pieniężne,Konta dla Firm,Księgowość 
Firmy internetowe oraz dostawcy usług mobilnych zgodnie z nowymi przepisami będą informowane o konieczności udostępnienia informacji dla Agencji Wywiadowczej GCHQ-Government Communications Headquarters.Wiadomości email dostęp do sieci oraz rozmowy telefoniczne bedą śledzone w czasie rzeczywistym .Podobne działania były podjęte przez poprzedni rząd  ,lecz w wyniku sprzeciwu naruszenia praw obywateli i ich prywatnosci rząd odstąpił od tego zamierzenia.(źródło BBC News)

 

 

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama