Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Własny Biznes w UK

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Własny biznes w UK .Zastanawiasz się jak rozpocząć własny biznes w UK? Pomysłów na własny biznes może być wiele należałoby własny biznesrozpocząć od pytania do jakiego biznesu ja należę i co mogę zrobić aby przekształcić go we własny biznes.

W myśl zasady jeśli my nie mamy pomysłu na własny biznes , to na pewno ma  go ktoś i my do tego biznesu należymy czy zgadzamy się z tym czy nie. Jesteśmy społeczeństwem konsumentów i konsumujemy codziennie . Nasza codzienna konsumpcja napędza biznes kogoś innego i ktoś inny zarabia a co my z tego mamy ?

Ty też robisz biznes

Jako konsumenci jesteśmy najważniejszym ogniwem biznesu. Jakiś czas temu uświadomiłem sobie ,że oprócz codziennej nauki pracy najemnej ,mniej przyjemnej chcąc nie chcąc robimy biznes. Mało tego robimy go konsekwentnie i wytrwale z pełnym poświęceniem każdego dnia i nocy , całe nasze życie . A jeszcze bardziej frustrujące jest to ,że robimy go komuś i bez wynagrodzenia.

Bo czyż nie korzystamy z telefonu ,kupujemy samochodu ,paliwa ,kosmetyków codziennego użytku , czy też nie polecamy usług tej czy tej firmy i to za free!! Spróbujcie udać się do salonu operatora sieci komórkowej ze znajomym ,który chce kupić telefon i zapytajcie sprzedawcy czy podzieli się z wami swoją prowizją , reakcja jego będzie co najmniej – zdziwienie

Programy Partnerskie

Programy partnerskie są swego rodzaju magnesem dla firm , które chcą  utrzymać swych klientów w bliskim kontakcie . Stacje paliw ,supermarkety ,sklepy online oferują swoim klientom programy partnerskie w postaci kart i nabijanych punktów za dokonane zakupy .Jest to swego rodzaju rozwiązanie ale czy dobre dla nas . Mam kilka takich kart i generalnie kilka razy ich użyłem i zapomniałem a paliwo , chemię i jedzenie  ciągle kupuję .

Twój własny program partnerski .Zjawisko któremu warto się przyjrzeć

.Jak możesz założyć swój własny program partnerski , generalnie inwestując niewiele ? Wróćmy na chwilę do kart stałego klienta . Ciągła walka o konsumenta spowodowała ,że duże korporacje postanowiły zmienić sposób naliczania premii za dokonane zakupy . I tak do naliczania punktów dodały bonus za zrobienie zakupów w postaci premii i upustów .Ich konsumenci  mają teraz dodatkową korzyść w postaci tańszych produktów i kilku dodatkowych punktów na koncie . Ale co to ma wspólnego z Twoim własnym programem partnerskim? Otóż niektóre z firm poszły dalej i zaproponowały swoim klientom możliwość budowania dla nich rynku . Ilekroć oni polecają ich produkty i usługi swoim znajomym kolekcjonują punkty na swoim koncie oraz premie tak długo jak ci będą u nich kupować .

Program Partnerski Dostępność Online 

Kilka dni temu w BBC News ukazała się informacja , raport mówiąca o tranzakcjach online w Wielkiej Brytanii.Wzrost gospodarczy dzięki internetowi to 8,3% , więcej niż w pozostałych krajach grupy G20.Naukowcy z Boston Consulting Group (BCG) obiczyli ,że wartość jaką generuje przedsiębiorczość inetrnetowa w 2010 roku wyniosła 121 bilionów funtów , więcej niż £2000 na osobę,to więcej niż zatrudnienie w sektorach zdrowotnym i szkolnictwa. Wielka Brytania prowadzi również większą sprzedaż detaliczną online niż w jakiej kolwiek innej gospodarce.W 2010 roku 13,5% wszystkich zakupów przeprowadzono przez inetrnet wg.BCG liczba ta ma wzrąsnąć do 23% w 2016 roku.

Jeśli korporacja , która prowadzi program partnerski oparty również na możliwości robienia zakupów online to statystyki powyżej jasno mówią ,że warto by się tu podłączyć . Można przez moment wyobrazić sobie wygodę i komfort robienia zakupów z domu jednocześnie polecając tę metodę innym. Bo jeśli nie my to na pewno ktoś to zrobi za nas .

Era Prosumenta więcej >> 


Kategoria:

Kod QR Generator

  Kod QR Generator darmowa aplikacja dzięki której wygenerujesz własny

Reklama

Jedna odpowiedź

  1. Wylacz „polskie myslenie”, znajdz swoja nisze polaczona z robieniem tego co sprawia ci satysfakcje, wloz w to serce, a biznes sam zacznie sie krecic…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *