Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Jak Otworzyć Sklep Internetowy w UK Opencart

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Jak Otworzyć Własny Sklep Internetowy w UKSklep. Jak otworzyć sklep internetowy? Od zacząć. Proszę nie sugeruj się tytułem, jak dobrze wiemy sieć nie ma granic i jak zdążyłeś/aś zauważyć mając sklep online możesz sprzedawać gdziekolwiek na świecie. Nie ważne czy mieszkasz w UK cz w Polsce czy gdzie indziej na świecie Twój własny sklep internetowy nie zna granic.

Zadajmy sobie pytanie dlaczego chcemy otworzyć własny sklep internetowy ? Czy wymaga tego prestiż naszego biznesu , mamy szeroką interesującą ofertę produktów i chcemy ją w ten sposób promować, czy też mamy już dosyć ciągłego tułania się po portalach ogłoszeniowych, aby sprzedać nasze produkty.

Jeśli zamierzamy budować własną markę, to poważnie powinniśmy rozważyć uruchomienie własnego sklepu internetowego.

Obecne możliwości i rozwój technologiczny sprawiają ,że zbudowanie własnego sklepu internetowego nie jest kosztownym przedsięwzięciem . Koszt uruchomienia własnej witryny e-commerce może się zamknąć w kwocie 500 PLN – jeśli zrobimy go sami. Kwota ta może zawierać koszt domeny, hosting oraz szablon sklepu. Jeśli już podjęliśmy decyzję o uruchomieniu własnego sklepu internetowego następną rzeczą jaką zrobimy to przeniesienie naszego pomysłu w świat wirtualny .

Sklep Internetowy – Wybór Platformy + Domena + Hosting + Aplikacja E-Commerce

Spośród wszystkich dostępnych darmowych aplikacji najbardziej przyjazną jest Opencart. Opencart Demo Aplikacja Opencart oferuje możliwość sprzedaży produktów fizycznych i cyfrowych. Niektórzy dostawcy usług hostingowych oferują możliwość automatycznej instalacji aplikacji Opencart, jednym z nich jest polski dostawca usług hostingowych LinuxPL. Po wykupieniu konta i domeny możemy w łatwy sposób zainstalować aplikację Opencart wykonując zaledwie kilka kliknięć. LinuxPL oferuje również dobrą usługę za przystępną cenę oraz wsparcie techniczne. Obecnie korzystam z usług LinuxPl testowałem ich serwis i uważam, że firma ta dostarcza naprawdę dobrą usługę.

linuxpl

Własny Sklep Internetowy – Hosting + Domena 

Domena Nazwa Przedłużenie TLD .Com, .Net, .Org

Wybór domeny jest najważniejszym procesem w uruchomieniu naszego serwisu e-commerce. Powinniśmy zadać sobie pytanie w jaki sposób będziemy starali się uzyskać ruch na stronie. Jeśli zakładamy, że będzie to ruch naturalny z wyszukiwarki należałoby sprawdzić przed zakupem domeny słowa kluczowe, które z nich przyprowadzą kupujących do naszego sklepu, powinniśmy także wziąć pod uwagę konkurencję w sieci dla danej frazy – pomoże nam w tym Google Keywords Tool (Narzędzie Propozycji Słów Kluczowych Google). Spośród dostępnych domen najwyższego poziomu najlepiej jest skoncentrować się na domenach .Com, .Net, .Org oraz regionalnych takich jak .Pl czy .Co.uk.

Płatności 

Mamy już :plan ,domenę ,hosting, ostatnią rzeczą jaka nam pozostała do zrobienia to płatności . I tu wchodzi PayPal. PayPal jest doskonałym narzędziem płatności online, jest bezpieczny i znany dla kupujących. Wspomniany powyżej Opencart obsługuje płatności w systemie PayPal.

Mam nadzieję, że informacje, które tu znalazłeś w pewnym stopniu zaspokoiły Twoje oczekiwania, jeśli tak nie jest pozostaw komentarz z pytaniem co chciałbyś aby tu się znalazło. Oczywiście nie możesz sugerować się tylko jedną opinią, być może są dostępne inne rozwiązania uruchomienia własnego sklepu internetowego.

 

 

 

 

Kategoria:

Kod QR Generator

  Kod QR Generator darmowa aplikacja dzięki której wygenerujesz własny

Reklama

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *