...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Jak Zarobić I Się Nie Narobić Czyli Dobry Start w Karierę w UK

Znajdziesz tutaj:

loan finder

To pytanie może stwierdzenie słyszymy na co dzień, a odpowiedź jest tylko jedna – Kochać to co się robi i przy okazji zarobić trochę własny biznesfunciaków. Tak więc od czego by tu można zacząć?

Po Pierwsze 

Usiądź na chwilkę i pomyśl – realistycznie, co tak dokładnie lubisz robić i jak możesz to wykorzystać w pracy zawodowej. Jeśli Twoim ulubionym zajęciem jest leniuchowanie to nie oczekuj za wiele od życia, ono nie lubi leniuchów. Ale nawet leniuchując może przyjść do głowy jakiś dobry pomysł, tak więc wykorzystaj go aby poderwać się z kanapy!!!

Po Drugie 

Zainwestuj w siebie, jeśli już znalazłeś się w Wielkiej Brytanii dobrą rzeczą było by zainwestowanie odrobinę czasu w naukę języka – tak! praca w Anglii wymaga znajomości języka, jeśli go nie znasz zawsze będziesz dostawał/a najgorsze prace najmniej płatne. Nie zapominaj po co tu przyjechałeś, jesteś przecież dobry w tym co robisz, a jedyną ograniczającą Cię rzeczą może być brak znajomości języka angielskiego. Tak w sekrecie powiem Tobie, że nawet nie mając wyższego wykształcenia i tak jesteś lepszy od anglika zajmującego dobre stanowisko z tą jednak różnicą, że on mówi lepiej po angielsku niż ty.Tak więc kształtując swój angielski staniesz się z tym co umiesz lepszym kąskiem dla Brytyjskiego pracodawcy – on na Ciebie czeka i przyjmie Cię z otwartymi ramionami.

Po Trzecie

Zrób coś dla siebie nie myśl idąc do fryzjera na siłownię czy do kosmetyczki, że to strata czasu i pieniędzy. Tu wygląd odgrywa dużą rolę. Pamiętaj, że czasami kupując produkty oceniamy je po tym jak są zapakowane. Pierwszego wrażenia nie jesteśmy w stanie zrobić dwa razy, a ono może mieć dobry wpływ na dalsze kontakty. Twoja inwestycja w wygląd poprawi również Twoje samopoczucie i doda Tobie pewności siebie.

Po Czwarte

Obserwuj co dzieje się na rynku pracy. Pamiętaj o tym, że to Ty musisz się dostosować do pracodawcy a nie na odwrotnie. Jeśli masz problem ze znalezieniem pracy to znaczy, że czas podnieść kwalifikacje. Coraz częściej Brytyjscy pracodawcy mają problem ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników, i tu otwiera się dla Ciebie ogromna szansa, chwyć tę niszę i kształć się w kierunku, który pozwoli Tobie przebierać w ofertach pracy.

Po Piąte

Zacznij planować. Im wcześniej podejmiesz zmiany w swoim życiu tym lepiej – pamiętaj jednak o tym, że na zmiany nigdy nie jest za późno. Wiadomo jest, że młode umysły są bardziej chłonne. Nie jest też tajemnicą, że im wcześniej obierzesz ścieżkę po której chcesz iść tym lepiej, a i łatwiej będzie po niej iść osiągając doskonałość w wybranej przez Ciebie dziedzinie.

Po Szóste

Korzystaj z okazji – łap wiatr w żagle, naucz się dostrzegać to co się dzieje wokół Ciebie. Pamiętaj o tym, że do pewnych rzeczy będziesz musiał dojść sam, lecz jeśli ktoś pokaże Tobie drogę skorzystaj z niej. Ale tu muszę Cię ostrzec, ponieważ mogą się również znaleźć i tacy którzy próbując Tobie pomóc, będą chcieli Cię wykorzystać aby osiągnąć własne cele – bądź więc czujny i strzeż się tych osób.

 

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.