Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Moja Wyspa UK Praca w Anglii

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Moja Wyspa UK Praca w Anglii . W 2004 roku otwarcie rynku pracy w Wielkiej Brytanii spowodowało duży napływ emigracji z nowych krajów członkowskich Unii Europejskiej w poszukiwaniu pracy w Anglii .

Praca w Anglii w tamtejszym czasie czekała za rogiem , większość sektorów przemysłowych w Wielkiej Brytanii była gotowa na przyjęcie potencjału z krajów europy wschodniej. Poszukiwanie pracy w Anglii i jej znalezienie nie sprawiało większych problemów . Problemu także nie stanowiło znalezienie pracy w Anglii za dobre pieniądze .

Obecnie praca w Anglii a szczególnie trudności jej znalezienia powodują wśród społeczności polskiej wiele kontrowersji co do pozostania tutaj .  Ci którzy tu przyjechali zaraz na początku mówili praca w Anglii była zadowalająca , mogli podjąć pracę za pieniądze które były lepsze w stosunku do obecnych zarobków . Zadowalające były również warunki pracy w Anglii a mianowicie kontrakty , benefity itp. Tutejsi pracodawcy byli otwarci dla przyjezdnych i chęć zapełnienia sektora gospodarczego głodnego dobrej siły roboczej brała górę ponad wszystko . Problem pojawił się z chwilą zmian w gospodarce Wielkiej Brytanii nadchodzącą recesją i likwidacją biznesów . Duże firmy zatrudniające sporą część emigracji zmuszone zostały do zmian ekonomicznych , w wyniku których płace zmianom a znalezienie stałej pracy stanowi problem .

Jednak jak to w życiu bywa obok niezadowolonych są również tacy którzy nie narzekają a wręcz przeciwnie . Polską przedsiębiorczość można zauważyć niemal wszędzie . Powstają polskie średnie biznesy , firmy usługowe . Polak potrafi można rzec . Przedsiębiorczość stała się narzędziem w ręku tych którzy mówią nie recesji i niezadowoleniu ze znalezieniem pracy. Postanowili kierować własnym życiem wykorzystując możliwości tutejszej gospodarki oraz przyjazne okoliczności prowadzenia własnej firmy .

Pomysłów na otwarcie własnej działalności można znaleźć sporo . Popularną formą staje się tu tzw . firmy zajmujące się odszkodowaniami, firmy kosmetyczne min.Oriflame UK , firmy zajmujące się mlm np. Amway UK , można tu wspomnieć również o sklepach spożywczych ,firmach usługowych takich jak : taxi,montaże  anten , salony kosmetyczne, fryzjerstwo, studia tattoo i wiele innych które cieszą się tu dużą popularnością. Praca w Anglii nie musi się tylko ograniczać do pracy w magazynie czy produkcji , może również sprawiać dużo przyjemności , możliwości samo realizacji własnych celów , które w Polsce pozostawały odległe , natomiast tutaj stają się bardzo realne .

Praca w Anglii poszukujesz pracy poniżej znajdują się linki do wyszukiwarek pracy w UK , gdzie oferty pracy są aktualizowane na bieżąco:

http://www.indeed.co.uk

http://www.totaljobs.com/

http://www.reed.co.uk/

 

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *