...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Emerytura w UK

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Mieszkam w UK już 5 lat płacę składki na NI i co będzie mi się należało kiedy osiągnę wiek emerytalny

Emerytura UK na jaką emeryturę w UK możemy liczyć o ile możemy . Nikt z nas przecież nie wie czy zostanie tu na dłużej ,aż do osiągnięcia wieku emerytalnego.Są tacy , którzy uważają ,że królowa ich wynagrodzi po 5 latach pracy w UK i otrzymają emeryturę .Sam nie wiem skąd takie plotki  się biorą . Superr!! nic tylko przyjechać do UK zbijać bąki przez 5 lat wrócić do Polski i czekać na naszą emeryturę . Chciałbym tak nie ukrywam , tylko skąd te historie się biorą ?

Popatrzmy przez moment na nasze życie . Jak byśmy chcieli aby wyglądał nasz emerytalny byt .Czy planujemy zrealizować nasze cele związne z podróżami, może chcemy aby nasz poziom życia pozostał ten sam ?

Popatrzmy przez chwilę czy wypracowana emerytura w UK pozwoli nam na to .

Państwowa emerytura w UK tzw State Pension:

State Pension to renta państwowa w Anglii i Walii. Szkocja ma trochę inne prawo. State Pension to inaczej zasiłek . Przyznawana jest na podstawie składek National Insurance Contribution, tzw contribution benefit.

Warunki, aby otrzymać State pension.

Aby otrzymać State pension musisz opłacać skłądki przez 30 lat . Od kwietnia 2010 roku okres przepracowany dla kobiet i mężczyzn wynosi 30 lat. Następnie musisz osiągnąc wiek emerytalny dla kobiet wynosi on 60 lat a dla mężczyzn 65 lat. Są przesłanki ku temu aby wiek ten został wydłużony do 68 lat zarówno kobiet i mężczyzn .

Jakiej kwoty mogę się spodziewać?

Ile otrzymuje dzisiejszy emeryt w UK, który przepracował 44 lata, płacił składki na National Insurance Contribution i ma 65 lat? Niezależnie od tego jak dużo zarabiał będzie otrzymywał w zaokrągleniu około £ 110 na tydzień czy wystarczy na spełnienie marzeń ? Odpowiedz sam .

Domyślam się jakiej odpowiedzi udzieliłeś i zastanawiasz się co tu jest nie tak skoro ja zarabiam £ 1500 na miesiąc a moi znajomi £ 800 to moja emerytura powina być większa ?

Otóż jest zupełnie odwrotnie i Twoja emerytura będzie dokładnie taka sama jak i Twoich znajomych , możesz to sprawdzić czekając do końca swojej aktywności zawodowej i udać się z wnioskiem o emeryturę . No tak ale większość osób odpowiada w tym momencie ,że czy aby dożyją emerytury , a ja się pytam a co jeśli tak , czy podejmiecie to ryzyko aby się przekonać czy £ 110 na tydzień wystarczy , czy może coś się zmieni ,że finanse ulegną cudownej transformacji .

http://emeryturapl.pl/

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.