Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Czy Twoja stara panienka wciąż jeździ? Nowy serwis sprawdzenia MOT i przebiegu sprawdź czy auto które miałeś jest wciąż na drogach UK.

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Dzięki nowej stronie możesz sprawdzić historię MOT i detale przebiegu aut w UK. Nowy system wymaga podania tylko numeru rejestracyjnego i marki auta – nie jest wymagany dokument V5C. Kierowcy kupujący auto z drugiej ręki mogą sprawdzić historie MOT auta zanim je kupią. Możesz również wpisać detale Twojego starego auta, aby sprawdzić czy wciąż jest ono na drodze.

motZastanawiałeś się kiedyś czy auto, które kupiłeś w UK i sprzedałeś lata temu jest wciąż na drodze? Teraz możesz to zrobić po tym jak rząd uruchomił nowy serwis historia MOT. Jedna rzecz, która mnie zaciekawiła to to czy sprzedając moje stare auto podjąłem właściwą decyzję czy nie lepiej było pozostać przy starym, jak to mówią zainwestować pojeździć jeszcze trochę i dopiero sprzedać. W moim przypadku akurat decyzja o sprzedaży starego auta okazała się słuszna dziś po kilku miesiącach sprawdzając je okazało się, że nie przeszło pozytywnie ostatniego MOT, a lista rzeczy, które wyszły podczas kontroli MOT była tak długa, że szybko zamknąłem tę stronę.

Ale co tak naprawdę daje ten serwis? Czy może on korzystnie wpłynąć podjęcie decyzji przy zakupie auta?

Nowy serwis zastąpił stary, który wymagał podania numeru referencyjnego Logbook do tej pory powodując sprawdzenie historii MOT niezwykle trudne, zależne od dobrej woli użytkownika auta. Da albo nie da? Obecny serwis zażąda od użytkownika tylko numerów rejestracyjnych i marki auta, korzystne przy zakupie auta, kiedy przed podjęciem decyzji chcemy dowiedzieć się nieco o jego historii.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *