Reklama
Reklama
Reklama
Ubezpieczenia Komunikacyjne w UK Tanieją Mówi AA

Moja Wyspa UK-Kupujemy Auto

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Kupić auto w UK? Jak to zrobić w przypadku, gdy nic nie wiemy o właścicielu aucie, którego zakupem jesteśmy zainteresowani? Sam zakup nie jest skomplikowany bardziej powinniśmy przyjrzeć się przedmiotowi zakupu.

Serwisy oferują nam płatną usługę polegającą na sprawdzeniu auta po numerach rejestracyjnych, ale nie jest wcale trudno policzyć ile nas to będzie kosztowało, gdy będziemy chcieli sprawdzić kilka marek i czy po tym w końcu podejmiemy decyzję o zakupie.
Wiem z własnego doświadczenia, że sprzedający zawsze dodaje coś od siebie i nie do końca mówi prawdę zależy mu tylko na pozbyciu się auta, które być może ma nieciekawą historię lub czeka go kosztowna naprawa.
Poszukując możliwości oceny czy sprawdzenia auta przed zakupem udało mi się znaleźć kilka interesujących serwisów, które nie są płatne a dały mi  możliwość oceny auta przed zakupem na podstawie tablic rejestracyjnych. Mając tak dokładną analizę mogłem sprawdzić historię i obecny stan aut, którymi byłem zainteresowany i w efekcie finalnym skorzystać z płatnego serwisu, który dał mi pewność, co do reszty. Za moją namową mój znajomy kupił auto w ten sposób, dzięki temu udało mu się obniżyć cenę auta z £6,500 do £5,600. Auto, które kupował było w dobrym stanie, lecz właściciel auta był zaskoczony, gdy usłyszał, jakie to usterki mogą występować przy tym przebiegu i jaki koszt napraw go czeka. Przejęty wydatkami postanowił obniżyć cenę auta, aby tylko go sprzedać.

Mot info jest to serwis, który daje nam możliwość sprawdzenia auta pod kątem badań technicznych, całej historii auta lub bieżącego stanu MOT. Potrzebujemy do tego numer rejestracyjny auta i numer referencyjny z dokumentu rejestracyjnego DVLA

Link do MOT INFO www.motinfo.gov.uk

 

Upoważnia nas do sprawdzenia obecnego ubezpieczenia auta, potrzebujemy do tego tylko numer rejestracyjny.

Największy w Wielkiej Brytanii poradnik online dla kupujących i sprzedających samochody. Możemy na nim otrzymać wiele wskazówek przed zakupem auta, zrobić porównanie kilka marek jednocześnie.

Dzięki My Car Check możesz uzyskać więcej szczegółowych danych o aucie. My car check zawiera ostatnie dostępne informacje dotyczące auta z (PNC Police National Computer) Komputera Policyjnego z zapisu skradzionych aut, oraz DVLA we współpracy z Brytyjskimi Ubezpieczycielami z zapisu zniszczeń w wyniku wypadku. My Car Check nie jest darmowy i koszt tej usługi wynosi £4.95. Serwis ten umożliwi tobie sprawdzenie informacji takich jak:

 1. Kradzież
 2. Kradzież z odzyskaniem
 3. Utrata ubezpieczenia
 4. Zezłomowany przez DVLA
 5. Transfer tablic rejestracyjnych
 6. Zmiana koloru
 7. Liczba właścicieli
 8. Numer VIN
 9. Numer silnika i pojemność
 10. Data pierwszej rejestracji
 11. Rok produkcji
 12. Kolor
 13. Paliwo- rodzaj
Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama