Reklama

logo
Pożyczki w UK £100 - £5000

Masz złą historię kredytową? Wszystkie historie kredytowe mogą być brane pod uwagę! Długość pożyczki do 36 miesięcy

Popularne Teraz

Stała rezydentura w UK Formularz

Spis Treści

Stała rezydentura w UK. Jak wiecie w niedługim czasie w UK odbędzie się referendum na temat czy Wielka Brytania pozostanie czy nie w UE.

W związku z tym tematem bardzo popularnym stała się rezydentura w UK. Czy warto się o nią ubiegać? Napewno posidanie stałej rezydentury w UK nie jest niczym złym a przy ubieganiu się o obywatelstwo jest jednym z wymogów.

Koszt aplikacji dla jednej osoby wynosi £65.00 plus koszty biometryczne £19.20 które można zrobić w placówce pocztowej. Jeśli nie jestescie pewni jak wypełnić formularz i jakie czynności temu powinny towarzyszyć można poszukać pomocy prawnej u firm prawniczych, które zajmują się prawem imigracyjnym i bardzo chętnie za odpowiednią opłatą to zrobią.

Koszty takiej fachowej pomocy zaczynają sie od £600 + VAT. Jeśli jednak zdecydowanie sami zabierzemy za ten formularz to pomocny może okazać się filmik znaleziony w sieci, który wyjaśnia pewne kwestie formularza nie stanowi jednak sam w sobie poradnika jak formularz wypełnić należy. Miłego oglądania.

Uważasz, że informacje są pomocne?
Prosimy podziel się - Udostępnij

0 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *