29 stycznia, 2022

About the author

Related Articles

2 Comments

 1. 1

  Irek Wrobel

  Powszechnie uważa się, że osoby które nie maja doświadczenia w prowadzeniu biznesu, powinny najpierw „spróbować”. Znam z autopsji sugestie najbliższych, pracuj na etacie i dopiero próbuj sił w biznesie 🙂 Nie chcę sugerować, że jedyną słuszna drogą jest pójście na całość, bo przecież każdy z nas ma inną sytuację.
  Jednak, gdybym mógł choć odrobinę cofnąć czas – nigdy nie zacząłbym pracować na etacie – no może poza wyjątkami, kiedy zrobiłem to aby poznać od środka daną branżę. Ale oczywiście każdy z nas ma własną ścieżkę w życiu … 🙂

  Dzięki Rafał, za ten artykuł. Na pewno wymagał dużo pracy! Pozdrawiam 🙂

  1. 1.1

   Rafal

   Witaj Irek
   Dziękuję za Twój komentarz 🙂 Podzielam Twoje zdanie gdybym mając tę wiedzę, którą mam dzisiaj mógł cofnąć czas zapewne moje decyzje wyglądały by inaczej 🙂 Pozdrawiam

Leave a Reply

Copyrights © 2014 mojawyspauk.com

Pożyczki krótkoterminowe od 3 do 36 miesięcy.
Pożycz od £100 do £5000*
Masz nieciekawą historię kredytową? Każdy rodzaj historii kredytowej brany pod uwagę.
Nic do wysyłania i faksowania**

Aplikuj Teraz

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna).

Nie, dziękuję. Zamknij okno