Reklama
Reklama
kod qr generator

Kod QR Generator

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

 

Kod QR Generator darmowa aplikacja dzięki której wygenerujesz własny kod . 

Coraz częściej w naszym codziennym życiu zaczynają się pojawiać czarne małe kwadraty i nie mają one nic wspólnego z symboliką, mają natomiast i to dużo wspólnego z dostępnością i identyfikacją. Sprzedawcy dostrzegają potężne narzędzie promocji produktów i usług jakim jest stosowanie tych kodów .Producenci smartfonów i oprogramowania do nich oferują darmowe aplikacje jakimi są czytniki skanery kodów kreskowych i kodów Quantum (QR) . Każdy użytkownik smartfona używający tych aplikacji może po zeskanowaniu kodu uzyskać informacje na temat produktu lub usługi i odszukać je w sieci.

kod qr generator

Jeśli zapiszesz w kodzie informacje o swoich produktach, stronie internetowej, adresie firmy, użytkownik smartfona będzie mógł odszukać cię bez problemu. Możesz również zapisać numer telefonu lub krótką wiadomość opisującą profil działalności.Tak więc widzisz ile benefitów niosą za sobą kody QR. Taki kod możesz umieścić na wizytówce, firmowym aucie, sklepie, lub zrobić nadruk na koszulce .

Pobierz darmowy Generator Kodów QR

Pobierz 

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama