...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Wypadek Drogowy w UK Czy Warto Ubiegać Się o Odszkodowanie? I Czy Roszczenie Będzie Miało Wpływ Na Wysokość Mojego ubezpieczenia?

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Wypadek drogowy w UK, czy jesteś ofiarą wypadku? Koszt Twojego ubezpieczenia samochodowego może wzrosnąć o 30%, lub jeśli miałeś dwa wypadki nie z Twojej winy do 50%. Wiele osób, które brały udział w wypadku drogowym w UK zastanawia się czy warto ubiegać się o odszkodowanie zdrowotne tzw. Personal Injury, jedną z obaw jest wzrost składki ubezpieczenia. Ale czy w świetle powyższych statystyk obawy mają uzasadnienie?

Auto-Accident-Claim-Calculator

 

Dla prawie połowy ubezpieczycieli ubezpieczeń komunikacyjnych w UK pozostaje to bez znaczenia, i w zależności od tego czy będziesz się ubiegał o odszkodowanie, czy nie, Twoje ubezpieczenie może wzrosnąć.

W większości przypadków firmy ubezpieczeniowe mogą podnieść roczną składkę ubezpieczenia o około 8% według danych dziennika Money Mail, w niektórych przypadkach wzrost może osiągnąć nawet do 30%. Według porównania na stronie GoCompare najtańsze kompleksowe ubezpieczenie (Fully Comp) w ofercie dla 30 letniego księgowego mieszkającego w Bristolu, jeżdżącego Mazdą 316 z 2009 roku kosztuje £225,04 na rok. Lecz jeśli ten sam kierowca miał wypadek nie z jego winy, będzie musiał zapłacić £250.65 na rok, o £25.61 lub 11% więcej. Tymczasem oddzielne liczby przemysłu ubezpieczeniowego sugerują, że jeśli masz dwa wypadki nie z Twojej winy składka ubezpieczeniowa może skoczyć nawet o 50%.

Tylko 4% ubezpieczycieli zachowa swoje składki na tym samym poziomie w tym przypadku, pozostali jednak widzą kierowców, którzy mieli wypadek nie ze swojej winy w wyższej grupie ryzyka. Statystyki pokazują jasno, że ci, którzy mieli jeden wypadek nie ze swojej winy znajdują się w grupie tych, którzy skorzystają z możliwości odszkodowania powypadkowego, niż kierowcy, którzy nie doświadczyli żadnych kolizji.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.