Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Silny Wiatr w UK Ostrzega Met Office Będzie Silnie Wiało i Padało

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Silny wiatr i deszcze ostrzega Met Office w UK, ostrzeżenia dla podróżujących w Wielkiej Brytanii ciężkie opady deszczu i burze.

Mogą wystąpić poważne zakłócenia podróży w poniedziałek, Met Office ostrzega mieszkańców Anglii i Walii o silnych wiatrach, burzach i ulewnych deszczach. Ma wiać i to bardzo silnie, wiatr w porywach do 130km/godz jest przewidywany na południowym-zachodzie, następnie przesunie się na północ i wschód. Mogą wystąpić zalania i poważne uszkodzenia.

wiatrUK

  • Pasażerowie South West Trains zostali poinformowani o tym, aby zaniechać podróży w poniedziałek, większość usług nie będzie działała co najmniej do godziny 8:00 rano, w celu sprawdzenia linii kolejowych. Prędkość pociągów będzie ograniczona do 50 mil/godz.
  • Lotniska w tym Heatrow i Gatwick ostrzegają o ewentualnych zakłóceniach lotów. Zalecają podróżującym aby sprawdzić loty przed rozpoczęciem podróży.
  • Linie lotnicze działające w Heatrow zostały pouczone aby zmniejszyć swoje harmonogramy lotów w godzinach od 6:00 do 22:30, co prowadzi do odwołania około 60 lotów. Powyższe nie ma zastosowania do lotów długodystansowych.
  • Eurostar poinformował, że pociągi do godziny 7:00 będą odwołane włącznie z wczesnymi z Londynu do Brukseli.
  • Agencja Dróg doradza wszystkim zmotoryzowanym aby sprawdzić prognozę pogodę przed podróżą w miejsca w których przewidywane są złe warunki pogodowe.

Met Office podaje, które miejsca w UK będą najbardziej wystawione na działanie silnych wiatrów i jest to: Cornwall, Devon, Dorset, Hampshire, West Sussex, East Sussex and Kent, będą to miejsca w których będzie najsilniej wiało.

wiatrUK

sztormuk

Rusztowania w Leyton wschodni Londyn, nie były w stanie oprzeć się sile wiatru

Sprawdź pogodę w Twojej okolicy

źródło BBC News

 

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *