Reklama

logo
Pożyczki w UK £100 - £5000

Masz złą historię kredytową? Wszystkie historie kredytowe mogą być brane pod uwagę! Długość pożyczki do 36 miesięcy

Popularne Teraz

Moja Wyspa Uk Imigracja Jako Motor Napędowy Gospodarki w Wielkiej Brytanii

Spis Treści

Wynik badań analityków rynku w Wielkiej Brytanii przerósł wszelkie oczekiwania. Jak już wiadomo od kilku lat spora część nowych miejsc pracy w UK jest obejmowana przez imigrację , badania przerosły wszelkie oczekiwania okazuje się bowiem ,że Brytyjczycy zaczynają stanowić spory margines na własnym rynku pracy podaje „Daily Mail”

Dane z ubiegłych lat są dla nich tego potwierdzeniem okazuje się bowiem że na 10 miejsc pracy tylko jedno jest obejmowane przez Brytyjczyka 9 pozostałych stanowią imigranci . Co jest tego przyczyną brak kwalifikacji?,

System świadczeń w Wielkiej Brytanii zachęca rodowitych mieszkańców do porzucenia starań o podnoszenie kwalifikacji i tym samym unikanie pójscia do pracy.

Rząd Brytyjski opowiada się za reformą systemu socjalnego . Dane z National Statistic pokazują .że zatrudnienie w wieku produkcyjnym zwiększyło się o ponad 180 tyś stanowisk jednak zaledwie 8 procent z tego stanowią Brytyjczycy.

Politycy w UK uważają ,że te statystyki są poważnym sygnałem dla ekipy rządowej . „To poważny problem polegający mówi posłanka Priti Patel , większość nowych stanowisk trafia w ręce imigrantów . Najwyższy czas aby podjąć działnia mające na celu to zmienić ,skoro chcemy zachęcić naszych rodaków do aktywności na rynku pracy. Ożywienie gospodracze może pomóc rozwiązać ten problem , pozostaje tylko pytanie czy Brytyjczycy będą chcieli zrezygnować z wygodnego życia na zasiłkach socjalnych i pójść do pracy”

 

 

 

Uważasz, że informacje są pomocne?
Prosimy podziel się - Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *