Reklama

Dundee Szkocja – Polak Oskarżony o Atak na Dzieci

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Advertisements

Dundee Szkocja. Polak postawiony w stan oskarżenia o brutalny atak na trójce dzieci.

Marek. M jest podejrzany o popełnienie napaści w zeszłym roku pomiędzy styczniem a sierpniem. Pomino stawianych zarzutów 42-latek nie przyznaje się do winy. Marek. M jest oskarżony o zaatakowianie 12-letniej dziewczynki poprzez jej duszenie.

Trzy zarzuty

Oskarżenie zarzuca również, że podejrzany zaatakował dziewięcioletniego chłopca uderzając go w głowę, oraz atak na sześcioletnim chłopcu poprzez kopanie go w głowę i ciało.

Tłumacz

Marek.M był zmuszony komunikować się ze swoim obrońcą za pomocą aplikacji w smartfonie. Jego obrońca wniósł prośbę do sądu o obecność tłumacza cyt:” On nie mówi po angielsku i nie ma tłumacza – wziąłem dziś rano instrukcje za pośrednictwem aplikacji iPhone”

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pożyczka w UK ONLINE dla każdego do £5000.

 

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna)

Nie, dziękuję. Zamknij okno