Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Morderstwo Polaka w Carlisle Sześć Osób Oskarżonych w Związku z Morderstwem

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Aktualizacja : 19.10.2012

Trzy osoby zostały oskarżone o morderstwo i trzy o pomoc w popełnieniu przestępstwa cała szóstka pojawiła się w 18 października w Sądzie Magistrackim w Carlisle.

Piotr Z. l 30, Paulina M. l 26 i Sylwester K. l 23 zostali oskarżeni o morderstwo. Artur S. l 30, Adam K. l 23 i Artur W. wszyscy zostali oskarżeni o pomoc w popełnieniu przestępstwa. 18 letni który został aresztowany został zwolniony bez postawienia zarzutów.

Piotr Kuliński lat 32 został zaatakowany w niedzielę o 6 rano na Arnside Road w Carlisle zmarł, tragicznie z powodu doznanych ran. Detektyw Paul Duhig powiedział cyt.”To śledztwo ma charakter aktywny i zwrócone do członków społeczności, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na ten temat nowych okoliczności. Zespół detektywów wciąż pracuje nad sprawą i są dostępni dla każdego kto ma jakiekolwiek informacje na ten temat.”

14.10.2012

Nadal trwa śledztwo w sprawie morderstwa młodego Polaka w niedzielny poranek 14.10.2012, pięć z sześciu osób aresztowanych w związku z zabójstwem jest wciąż przetrzymywana i przesłuchiwana przez detektywów. Policja apeluje do społeczności w związku ze sprawą jeśli są świadkowie mogą się skontaktować z posterunkiem policji Cumbria pod numerem tel 101, lub dzwonić pod anonimowy numer Crimestoppers  0800 555 111.

Carlisle – Trwa dochodzenie prowadzone przez policję w Carlisle w sprawie zabójstwa polaka wczorajszego ranka. Sześć osób wszyscy narodowości polskiej są obecnie przetrzymywani na posterunku policji w Carlisle.

Czterech z nich zostało aresztowanych wczoraj po południu – pozostają w areszcie, trzech mężczyzn jeden w wieku 30 lat i dwóch w wieku 23 zostali aresztowani pod zarzutem morderstwa. W trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia 26-letnia kobieta została aresztowana pod zarzutem spisku w celu popełnienia morderstwa. Dwóch innych mężczyzn zostało aresztowanych wczoraj wieczorem pod zarzutem zabójstwa obaj w wieku 30 i 44 lat.

Detektyw Paul Duhig prowadzący śledztwo powiedział: „Wciąż apelujemy do społeczności polskiej aby pomogła w wyjaśnieniu okoliczności, które doprowadziły do tego incydentu. Rozumiemy, że niektóre osoby mają obawy aby o tym rozmawiać dlatego my z naszej strony zrobimy wszystko aby wesprzeć tych ludzi”

źródło : http://www.cumbria.police.uk/news/latest-news/investigation-continues-into-murder-at-carlisle

Kategoria:

Operacja Akcent

Operacja Akcent – Czyli jak Brytyjska policja przełamuje bariery komunikacji

Reklama

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *