Reklama

logo
Pożyczki w UK £100 - £5000

Masz złą historię kredytową? Wszystkie historie kredytowe mogą być brane pod uwagę! Długość pożyczki do 36 miesięcy

Popularne Teraz

Manchester,Carlisle Tragiczny Weekend Dwóch Polaków Nie Żyje

Spis Treści

Zeszły weekend okazał się niezwykle tragicznym dla dwóch Polaków którzy zmarli w wyniku doznanych ran. Dwa zdarzenia w różnych częściach Anglii – Manchesterze i Carlisle, doprowadziły do śmierci obywateli polskich – obecnie trwa śledztwo mające wyjaśnić okoliczności ich śmierci.

Manchester – na przedmieściach Manchesteru w Crumpsall zaatakowano 25-letniego Polaka, który w wyniku odniesionych ran zmarł w szpitalu. Policja aresztowała dwie osoby w związku z tym zdarzeniem, zostały one jednak zwolnione po przesłuchaniu i nie postawiono im żadnych zarzutów. Policja z Manchesteru apeluje do ewentualnych świadków zdarzenia o wszelkie informacje na ten temat. Kontakt pod numerem telefonu 01618563240

Carlisle – Trwa dochodzenie prowadzone przez policję w Carlisle w sprawie zabójstwa polaka wczorajszego ranka. Sześć osób wszyscy narodowości polskiej są obecnie przetrzymywani na posterunku policji w Carlisle. Czterech z nich zostało aresztowanych wczoraj po południu – pozostają w areszcie, trzech mężczyzn jeden w wieku 30 lat i dwóch w wieku 23 zostali aresztowani pod zarzutem morderstwa. W trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia 26-letnia kobieta została aresztowana pod zarzutem spisku w celu popełnienia morderstwa. Dwóch innych mężczyzn zostało aresztowanych wczoraj wieczorem pod zarzutem zabójstwa obaj w wieku 30 i 44 lat.

http://www.cumbria.police.uk/news/latest-news/investigation-continues-into-murder-at-carlisle

źródło :BBC News, Polish Express

Uważasz, że informacje są pomocne?
Prosimy podziel się - Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *