...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Manchester,Carlisle Tragiczny Weekend Dwóch Polaków Nie Żyje

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Zeszły weekend okazał się niezwykle tragicznym dla dwóch Polaków którzy zmarli w wyniku doznanych ran. Dwa zdarzenia w różnych częściach Anglii – Manchesterze i Carlisle, doprowadziły do śmierci obywateli polskich – obecnie trwa śledztwo mające wyjaśnić okoliczności ich śmierci.

Manchester – na przedmieściach Manchesteru w Crumpsall zaatakowano 25-letniego Polaka, który w wyniku odniesionych ran zmarł w szpitalu. Policja aresztowała dwie osoby w związku z tym zdarzeniem, zostały one jednak zwolnione po przesłuchaniu i nie postawiono im żadnych zarzutów. Policja z Manchesteru apeluje do ewentualnych świadków zdarzenia o wszelkie informacje na ten temat. Kontakt pod numerem telefonu 01618563240

Carlisle – Trwa dochodzenie prowadzone przez policję w Carlisle w sprawie zabójstwa polaka wczorajszego ranka. Sześć osób wszyscy narodowości polskiej są obecnie przetrzymywani na posterunku policji w Carlisle. Czterech z nich zostało aresztowanych wczoraj po południu – pozostają w areszcie, trzech mężczyzn jeden w wieku 30 lat i dwóch w wieku 23 zostali aresztowani pod zarzutem morderstwa. W trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia 26-letnia kobieta została aresztowana pod zarzutem spisku w celu popełnienia morderstwa. Dwóch innych mężczyzn zostało aresztowanych wczoraj wieczorem pod zarzutem zabójstwa obaj w wieku 30 i 44 lat.

http://www.cumbria.police.uk/news/latest-news/investigation-continues-into-murder-at-carlisle

źródło :BBC News, Polish Express

Kategoria:

Operacja Akcent

Operacja Akcent – Czyli jak Brytyjska policja przełamuje bariery komunikacji

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.