...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Coventry Football Academy – Szkółka Piłkarska Coventry

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Czy nasza pociecha ma realną szansę stania się gwiazdą futbolu? Według Jarosława Kutarba doświadczonego trenera młodych piłkarzy TAK.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wszystko zależy od tego w jakim wieku młodociani piłkarze wyruszą na boisko. Im wcześniej nasze dzieci rozpoczną przygodę z piłką nożną tym lepiej – mówi pan Jarosław. Coraz częściej na boisko ruszają już przedszkolaki. Standardem stają się spotkania z dziećmi w wieku 5-6 lat. W tak wczesnym wieku kontakt z piłką przypomina raczej ćwiczenia oraz zabawy oswajające dziecko z piłką niż zaawansowany trening piłkarski, jednakże ten pierwszy kontakt odgrywa bardzo ważną rolę. Zdaniem pana Jarosława gra w piłkę nożną tak jak inna forma ruchu, jest ważnym elementem prawidłowego rozwoju dziecka. Kształtuje zdolności motoryczne, a także umiejętności współpracy w grupie, dyscyplinę i odpowiedzialność.

Intensywność Treningów

Najważniejsza jest radość dziecka i chęć zdobywania nowych umiejętności. Jeśli na poczatku zniechęcimy dziecko, trudno będzie oczekiwać od niego w późniejszym czasie wybitnych osiągnięć. Powinniśmy pamiętać jednak, że podczas spotkań na treningach powinna obowiązywać dyscyplina.

Talent Dziecka Do Osiągnięć Na Boisku

Spostrzegawczy trener z łatwością zauważy talent dziecka do gry w piłkę. Mogą o tym świadczyć między innymi sposób obchodzenia się z piłką, szybkość, pasja do gry. Powinniśmy pamiętać o tym, aby nie oczekiwać od dziecka natychmiastowych postępów, w treningach młodocianych piłakarzy czas odgrywa bowiem ważną rolę i nawet jeśli wyniki dziecka na początku nie będą dla nas zadowalające, warto kontynuować treningi.

Coventry Football Academy Znajdź Nas Nas Na Facebook 

Kategoria:

Operacja Akcent

Operacja Akcent – Czyli jak Brytyjska policja przełamuje bariery komunikacji

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.