Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Bank TSB Staje Się Ósmym Największym Bankiem w UK Po Lloyds

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Bank TSB staje się zaraz po Lloyds ósmym w przeciągu nocy największym bankiem w UK, podają serwisy finansowe w Wielkiej Brytanii.

tsb-nowy-bank

631 dotychczasowych oddziałów Lloyds TSB dziś już z nowym logiem TSB, nowy bank reklamowany hasłem „witamy z powrotem w lokalnej bankowości”, produkty bankowe przekazane z Lloyds niestety w niekonkurencyjnych, marnych stopach procentowych, początkowe problemy witryny internetowej banku TSB w godzinach porannych. Oto niektóre z informacji które mogliśmy dziś zobaczyć w serwisach informacyjnych na temat nowego banku, który notabene kilkanaście lat temu połączył się z Lloyds aby teraz po decyzji Komisji Europejskiej ponownie rozpocząć samodzielną działalność.

Grupa Lloyds przekazała do odrodzonej marki TSB ponad 4 mln klientów, dzisiejszy powrót TSB sprawił wiele trudności klientom, którzy próbowali uzyskać dostęp do swoich środków. Strona, która była już aktywna około miesiąca dziś z niewiadomych przyczyn uległa awarii, uniemożliwiając klientom banku dostęp do pieniędzy. Osoby które zostały przetransferowane z grupy Lloyds do TSB zachowają te same niezmienne detale logowania do bankowości internetowej co w przypadku dotychczasowej strony Lloyds TSB. Przypomnijmy również, że wszystkie osoby będące klientami TSB otrzymają nowe karty debetowe i kredytowe.

Kategoria:

Reklama

4 odpowiedzi

  1. No to mamy falstart! Wtorek rano i internet tsb nadal nieczynny.Wczoraj minęło 500 lat od bitwy pod Flodden.Czyżby zemsta Szkotów?

    1. Sprawdziłem dziś rano stronę TSB po przeczytaniu Twojego komentarza Arek, faktycznie strona TSB ładuje się strasznie długo 🙂 Arek czy jesteś jednym z klientów npwego banku TSB?

  2. A czy myslicie ze taki podzial wplynie pozytywnie na wizerunek tych bankow? i czy dla klientow bedzie to kozystne rowniez?

    1. Witaj Szymon dziękuję za komentarz 🙂

      Trudno ocenić – czas okaże, wszystko chyba zależy od tego jak bank TSB wykona pracę informowania wszystkich tych, którzy zostali transferowani z Lloyds. Założę się że większość do końca nie wie co się dzieje, a dla niektórych to pewnie będzie bez znaczenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *