...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Sami Swoi Przekazy Pieniężne Do Polski Przegląd Oferty

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Sami Swoi przekazy/przelewy pieniężne do Polski, jesienne wydatki w Polsce już dłużej nie są bólem głowy. Brakująca wyprawka ucznia, czy może większe zakupy przed początkiem roku akademickiego? Albo też wakacje Last Minute członka najbliższej rodziny? Szybki transfer funtów z UK do Polski często jest nieocenioną pomocą w takich sytuacjach.

Wczesna jesień to okres tradycyjnie kojarzący się z intensywnym drenażem domowego budżetu. Portfel, niejednokrotnie uszczuplony letnimi wojażami, nie zawsze jest w stanie podołać wrześniowym obciążeniom, których raczej nie ubywa. Początek roku szkolnego i akademickiego zawsze generują koszty, do których niekiedy dołączają się i inne – mniej lub bardziej zaplanowane – wydatki, takie jak chociażby mniejsze lub większe remonty i naprawy domów i mieszkań, gdzie podejmowane są próby zabezpieczenia domostwa zanim nadejdą pierwsze przymrozki sezonu zimowego. Dlatego często można odnieść wrażenie, że tym jesiennym wydatkom po prostu nie ma końca.

sami-swoi-przekazy

Stąd też u wielu rodaków mieszkających w UK narasta pilna potrzeba przesłania dodatkowej gotówki do Polski, która ułatwi realizację wszystkich tych celów. Zatem, zamiast pogrążać się w frustrujących kalkulacjach, warto sięgnąć po rozwiązania sprawdzone przez ponad 130 tysięcy Polskich emigrantów żyjących na Wyspach Brytyjskich. Tyle już bowiem osób wybrało przesłanie pieniędzy za pośrednictwem firmy Sami Swoi, czyniąc ją niekwestionowanym liderem na rynku przekazów gotówkowych między Wielką Brytanią a Polską.

Szeroka oferta, gwarantująca znalezienie produktu jak najlepiej dopasowanego do potrzeb Konsumenta to jeden ze znaków rozpoznawczych Firmy. W jej portfolio znajdują się takie usługi jak błyskawiczne przekazy Live, które docierają na konto odbiorcy już w 10 minut po wysłaniu, czy przelewy na konta walutowe (w euro, funtach, dolarach i frankach szwajcarskich), zaś dla odbiorców nieposiadających konta bankowego – produkty takie jak przekaz do bezpośredniego odbioru w jednym z tysięcy bankomatów na terenie kraju, przekaz na pocztę lub „na okaziciela”, do podjęcia w oddziałach Banku Spółdzielczego – by wymienić tylko niektóre z dostępnych opcji.

sami-swoi-bankomat

Sposoby przesłania? Tych też jest dosłownie całe mnóstwo – w oddziale, przez telefon, online. Aplikacja na smartfony i facebooka czyni ten proces jeszcze szybszym i wygodniejszym. Nie brak także jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku opcji „ekonomicznych”, które gwarantują istotne oszczędności na opłatach za przekazy. Wysoki kurs funta idzie z kolei w parze z każdą opcji, jakie oferują Sami Swoi.

Oprócz tego, unikalny system „tracking” pozwala Klientowi na śledzenie pieniędzy przez cały czas, w którym transakcja jest realizowana – od momentu złożenia dyspozycji, aż do pojawienia się funduszy na rachunku uznawanym. Ten innowacyjny system daje nadawcy i odbiorcy pełną kontrolę nad procesem.

Kolejnym atutem jest bez wątpienia najwyższe bezpieczeństwo powierzonych środków, gwarantowane przez nadzór Financial Conduct Authority, rządowej agencji regulującej brytyjski rynek usług finansowych.   Dodatkowo, najnowocześniejsza platforma informatyczna, za pomocą której dokonywane są operacje finansowe przez firmę Sami Swoi, zapewnia doskonałą szczelność i niezawodność systemu.

Komfort, bezpieczeństwo, szybkość czy oszczędność…? Teraz już nie musisz wybierać! Wypróbuj Sami Swoi.

Kategoria:

Reklama

13 odpowiedzi

  1. Sciągnąłem sobie aplikacje na smartfona sami swoi zeby mieć ciągłe aktualizacje o kursie funta, przeysłam tak pieniądze na moje aukcje. Dzięki temu udało się kilka złotych przyoszczędzić. Pobrałem na i-fona, co warto by było też dodać to tą samą funkcjonalność na telefony z androidem. Jest też na androida apka, ale kursy sie nie aktualizuja.Pozdrawiam czytelników portalu

  2. 130 tysiecy klientow juz mają ,no proszę. Nasuwa się pytanko ile tak na prawdę jest tutaj nas polaczków. Wciąż ludzie napływają na naszą wyspę szczescia:)

  3. Ja mysle ze wiecej niz 800 tysi Polakow w UK. Wciaz przybywa. korzytam z sami swoi kilka razy do roku-wporzadku uslugi.

  4. Korzystam kilka lat z Samych swoich, podoba mi sie ich oferta. Szybko i kurs tez dobry. Dobrze ze mają tez z Polski do Anglii przelewy

    1. Zgodzę się, ze wszystkich firm dostepnych na rynku SamiSwoi budza największe bezpieczenstwo.Niektorzy nie wysylaja malych sum,a to istotne. Przelew do bakomatu to mój ulubiony, za 5 funtów i zaraz można wyplacic przy scianie płaczu

  5. Robilem regularnie przekazy z nimi widac ze sie troszcza o swoich klientow.dobrze ze maja sklepy gdzie idzie wyslac .tak robilem najczesciej .pobralem sobie ich aplikacje z google play nawet by patrzec kiedy kurs funta sie zmienia. Fajnie z sami swoi sie wysyla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.