Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Przekazy Pieniężne Do Polski Mobilna Aplikacja dla Mobilnych Osób

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Wraz ze wzrostem liczby użytkowników elektronicznych cudeniek zwiększyła się także gama możliwości, które posiadamy czerpiąc z ich pełnej funkcjonalności.

goniec_reklama_qrkody01eJedną z nich jest korzystanie na urządzeniach przenośnych z aplikacji mobilnych, które mogą być dla nas „mobilniaków” znacznym ułatwieniem.

Tym tropem podążyła także największa polska sieć przekazów pieniężnych w Wielkiej Brytanii, czyli Sami Swoi. Stworzyli coś, dzięki czemu niekoniecznie będąc w domu przed komputerem sprawdzisz aktualny kurs funta, a co bardziej ważne – dokonasz przelewu na konto w Polsce.

Aplikacja Sami Swoi to mobilne urządzenie, działające zarówno na sprzętach z systemem iOS jak i Android. Dzięki niej sprawdzisz aktualny kurs funta, a jeśli trzeba zrobisz także przelew z Wielkiej Brytanii do Polski w dosłownie kilka minut.

[widgets_on_pages id=”przekazy”]

Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com docenione zostały nie tylko przez 130 tys. klientów na terenie UK, otrzymały także tytuł: „Company of the Year 2007 Enterprise Class” oraz „Best Money Transfer Company for Eastern Europe 2011”.

Dzięki aplikacji:

– Błyskawicznie, a co najważniejsze bezpiecznie prześlesz pieniądze do Polski

– Sprawdzisz aktualny kurs funta

– Utworzysz listę odbiorców, więc nie musisz wpisywać ich za każdym razem

– Skontaktujesz się z firmą lub poprosisz o kontakt

– Zlokalizujesz najbliższy punkt Swojaków w Wielkiej Brytanii

Sami Swoi dla Android i Sami Swoi w iTunes

 

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *