...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Sami Swoi Premium Przelewy Które Rozwiną Skrzydła Twojej Firmy

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Przedsiębiorczość Polaków w Wielkiej Brytanii padła na podatny do rozwoju grunt. Kraj o relatywnie nieskomplikowanym systemie podatkowym, przejrzystych procedurach i formalnościach ograniczonych do niezbędnego minimum okazał się mekką dla wygłodniałych sukcesu zawodowego Polaków.

logoSkorzystały z tego dotychczas tysiące rodaków, którzy wyjechawszy do UK „za chlebem” to właśnie tu znalazły niszę do samorealizacji. Otworzenie własnego biznesu dla wielu okazało się strzałem w dziesiątkę, pozwalającym nie tylko na zdobycie środków do utrzymania się, ale również na realizowanie swoich marzeń i ambicji.

Polskie firmy w Wielkiej Brytanii nie są jednak odcięte od korzeni w ojczyźnie, stąd ożywiony przepływ towarów i usług między dostawcami i odbiorcami, a nade wszystko – kapitału pomiędzy nimi.  Bankowe procedury przelewów międzynarodowych i związane z nimi koszty wielokrotnie jednak hamują rozwój takiego umiędzynarodowionego biznesu.

Z pomocą przychodzi dedykowany sektorowi małych i średnich firm zestaw usług pod marką Sami Swoi Premium. Ta największa w UK polska platforma informatyczna służąca do realizacji międzynarodowych przelewów, w swoim portfolio oferuje od opcji przekazów „live”, docierających do odbiorcy w 10 minut, do wariantów pomagających minimalizować koszty związane z prowadzeniem firmy.  Brak opłat za założenie rachunku i prowadzenie konta, korzystny kurs funta, a także możliwość zabezpieczenia środków przed wahaniami kursu wymiany to dodatkowe atuty, tak istotne przy prowadzeniu własnej działalności.

Stały dostęp online i przez telefon, dedykowany opiekun konta, który zawsze pomoże znaleźć najkorzystniejsze, dopasowane do potrzeb rozwiązanie oraz dokona transakcji na zlecenie Klienta zapewniają wysoki komfort w korzystaniu z oferowanych usług.  Traktowane priorytetowo bezpieczeństwo powierzanych funduszy poprzez wykorzystanie do realizacji przelewów systemu informatycznego klasy ERP – SAP oraz stabilność marki Sami Swoi, mogącej poszczycić się obsłużeniem ponad 130.000  Klientów detalicznych w jej ponad dziewięcioletniej historii, czynią nas godnymi zaufania partnerami Twojego biznesu.

Zapoznaj się z pełną ofertą Sami Swoi Premium, a gwarantujemy, że znajdziemy wariant, który pomoże rozkwitnąć Twojej przedsiębiorczości.

http://www.samiswoipremium.com/

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.