Reklama

logo
Pożyczki w UK £100 - £5000

Masz złą historię kredytową? Wszystkie historie kredytowe mogą być brane pod uwagę! Długość pożyczki do 36 miesięcy

Popularne Teraz

Sami Swoi Premium Przelewy Które Rozwiną Skrzydła Twojej Firmy

Spis Treści

Przedsiębiorczość Polaków w Wielkiej Brytanii padła na podatny do rozwoju grunt. Kraj o relatywnie nieskomplikowanym systemie podatkowym, przejrzystych procedurach i formalnościach ograniczonych do niezbędnego minimum okazał się mekką dla wygłodniałych sukcesu zawodowego Polaków.

logoSkorzystały z tego dotychczas tysiące rodaków, którzy wyjechawszy do UK „za chlebem” to właśnie tu znalazły niszę do samorealizacji. Otworzenie własnego biznesu dla wielu okazało się strzałem w dziesiątkę, pozwalającym nie tylko na zdobycie środków do utrzymania się, ale również na realizowanie swoich marzeń i ambicji.

Polskie firmy w Wielkiej Brytanii nie są jednak odcięte od korzeni w ojczyźnie, stąd ożywiony przepływ towarów i usług między dostawcami i odbiorcami, a nade wszystko – kapitału pomiędzy nimi.  Bankowe procedury przelewów międzynarodowych i związane z nimi koszty wielokrotnie jednak hamują rozwój takiego umiędzynarodowionego biznesu.

Z pomocą przychodzi dedykowany sektorowi małych i średnich firm zestaw usług pod marką Sami Swoi Premium. Ta największa w UK polska platforma informatyczna służąca do realizacji międzynarodowych przelewów, w swoim portfolio oferuje od opcji przekazów „live”, docierających do odbiorcy w 10 minut, do wariantów pomagających minimalizować koszty związane z prowadzeniem firmy.  Brak opłat za założenie rachunku i prowadzenie konta, korzystny kurs funta, a także możliwość zabezpieczenia środków przed wahaniami kursu wymiany to dodatkowe atuty, tak istotne przy prowadzeniu własnej działalności.

Stały dostęp online i przez telefon, dedykowany opiekun konta, który zawsze pomoże znaleźć najkorzystniejsze, dopasowane do potrzeb rozwiązanie oraz dokona transakcji na zlecenie Klienta zapewniają wysoki komfort w korzystaniu z oferowanych usług.  Traktowane priorytetowo bezpieczeństwo powierzanych funduszy poprzez wykorzystanie do realizacji przelewów systemu informatycznego klasy ERP – SAP oraz stabilność marki Sami Swoi, mogącej poszczycić się obsłużeniem ponad 130.000  Klientów detalicznych w jej ponad dziewięcioletniej historii, czynią nas godnymi zaufania partnerami Twojego biznesu.

Zapoznaj się z pełną ofertą Sami Swoi Premium, a gwarantujemy, że znajdziemy wariant, który pomoże rozkwitnąć Twojej przedsiębiorczości.

http://www.samiswoipremium.com/

Uważasz, że informacje są pomocne?
Prosimy podziel się - Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *