...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Przekazy Pieniężne Sami Swoi Darmowy Przelew Do Polski

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Przekazy pieniężne Sami Swoi, darmowy przelew do Polski, czy to możliwe? Firma Sami Swoi oferująca przekazy pieniężne do Polski wprowadziła miesięczny okres promocyjny od 26/09/2013-26/10/2013, gdzie użytkownik rejestrując się online będzie mógł otrzymać promocyjny voucher uprawniający go darmowego przelewu na konto w Polsce. Jak to zrobić? Zobacz poniżej.

sami-swoi-przekazy-pieniezne-do-polski

Osoby, które często przelewają pieniądze do Polski, mogą teraz otrzymać darmowy transfer pieniędzy Sami Swoi online na konto złotówkowe w trybie standardowym, dwudniowym. Uprawniał ich będzie do tego voucher, który otrzymają podczas rejestracji.

Darmowy przelew do Polski dwa proste kroki

Krok Pierwszy Zarejestruj Się

Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie Sami Swoi przekazy pieniężne do Polski. Po zakończonej rejestracji otrzymasz voucher drogą mailową na podany adres podczas rejestracji online, miej pewność, że adres email jest prawidłowy. Jeśli adres nie będzie ważny, nie otrzymasz vouchera i nie będziesz mógł dokonać darmowego przelewu.

Krok Drugi

Po zakończonej rejestracji zaloguj się na swoje konto i podczas wykonywania przekazu wybierz spośród dostępnych opcji „Przekaz na konto standard free”
Na dokonanie darmowego przelewu masz czas od 26/09/13 do 26/10/13.

Kategoria:

Reklama

5 odpowiedzi

  1. Poleciłam mojej siostrze żeby skorzystała z sami swoi ,dostała pierwszy za darmo na start. Jestem już użytkowniczką firmy długi czas i nie miałam jeszcze problemów. Fajnie że mają przelew przez face’a

  2. Powinni na stałe to wprowadzić a nie tylko na miesiac, sporo ludzi by skorzystala na tym sadze. Ja wysylam z sami swoi przlewem na pocztę glownie, za 2 godzie mam kase do odbioru.

  3. W innych firmach jest tak ze pierwszy przelew jest za darmo ale do jakiejs sumy, czy w SS też są jakieś widełki dla nowego klienta?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.