Reklama

Zamach Na Lidera Tureckiej Partii w Bułgarii

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Lider tureckiej partii Bułgarii Ahmet Dogan uciekł bez szwanku po tym jak podczas krajowej konferencji partyjnej nieznany mężczyzna wskoczył na scenę i wycelował pistolet w jego głowę.

Advertisements

[jwplayer config=”Własny” mediaid=”6276″]

Ahmet Dogan był w trakcie przemówienia, kiedy mężczyzna rzucił się na niego i wycelował broń w jego głowę. Niezidentyfikowany napastnik został powalony na ziemię przez delegatów i ochronę. Jak widać na filmie wielokrotnie kopany w twarz i bity 25-letni napastnik był uzbrojony w pistolet gazowy i dwa noże. Dogan był szoku, ale na tyle przytomny aby w porę zareagować i podjąć walkę z napastnikiem.

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pożyczka w UK ONLINE dla każdego do £5000.

 

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna)

Nie, dziękuję. Zamknij okno