Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Phones 4U nie zwróci pieniędzy klientom którzy dokonali przedpłaty na nowego iPhonea 6 plus

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Osoby, które dokonały przedpłaty na nowego iPhonea 6 plus mogą nigdy nie zobaczyć swoich pieniędzy ci, którzy dokonali przedpłaty kartą kredytową mogą poprosić o zwrot ich firmę kredytową, również komukolwiek należał się darmowy prezent lub zwrot gotówki tzw. Cashback nie otrzyma go.

Phones 4U, które miało ponad 700 punktów handlowych i zatrudnione 5500 pracowników upadło w zeszłym tygodniu po tym jak sieci EE, Vodafone oraz inne odmówiły przedłużenia kontraktu.

Phones 4U sprzedawało nowego iPhonea 6 plus przyjmując przedpłatę w wysokości £699, konsumenci, którzy dokonali przedpłaty w formie innej niż kartą kredytową mogą nigdy nie zobaczyć swoich pieniędzy z powrotem oświadczył przedstawiciel Phones 4U. Jedynie osoby, które dokonały przedpłaty kartą kredytową będą mogli zwrócić się do swojego dostawcy karty o zwrot na podstawie Consumer Credit Act 1974, który oznacza, że dostawca karty kredytowej powinien zrekompensować zakup jeśli cokolwiek pójdzie źle. Dotyczy to zakupów w przedziale od £100 – £30000.

Każdy kto dokonał przedpłaty kartą debetową powinien spróbować odzyskać pieniądze poprzez tzw. Chargeback, poprzez ten schemat możemy poprosić nasz bank aby ten poprosił bank handlowca to cofnięcia transakcji.

Powiązane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *