Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Phones 4U nie zwróci pieniędzy klientom którzy dokonali przedpłaty na nowego iPhonea 6 plus

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Osoby, które dokonały przedpłaty na nowego iPhonea 6 plus mogą nigdy nie zobaczyć swoich pieniędzy ci, którzy dokonali przedpłaty kartą kredytową mogą poprosić o zwrot ich firmę kredytową, również komukolwiek należał się darmowy prezent lub zwrot gotówki tzw. Cashback nie otrzyma go.

Phones 4U, które miało ponad 700 punktów handlowych i zatrudnione 5500 pracowników upadło w zeszłym tygodniu po tym jak sieci EE, Vodafone oraz inne odmówiły przedłużenia kontraktu.

Phones 4U sprzedawało nowego iPhonea 6 plus przyjmując przedpłatę w wysokości £699, konsumenci, którzy dokonali przedpłaty w formie innej niż kartą kredytową mogą nigdy nie zobaczyć swoich pieniędzy z powrotem oświadczył przedstawiciel Phones 4U. Jedynie osoby, które dokonały przedpłaty kartą kredytową będą mogli zwrócić się do swojego dostawcy karty o zwrot na podstawie Consumer Credit Act 1974, który oznacza, że dostawca karty kredytowej powinien zrekompensować zakup jeśli cokolwiek pójdzie źle. Dotyczy to zakupów w przedziale od £100 – £30000.

Każdy kto dokonał przedpłaty kartą debetową powinien spróbować odzyskać pieniądze poprzez tzw. Chargeback, poprzez ten schemat możemy poprosić nasz bank aby ten poprosił bank handlowca to cofnięcia transakcji.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *