Reklama

logo
Pożyczki w UK £100 - £5000

Masz złą historię kredytową? Wszystkie historie kredytowe mogą być brane pod uwagę! Długość pożyczki do 36 miesięcy

Popularne Teraz

Strzeż się oszustów którzy podają się za rzecznika Ombudsman Services proszących o £150 w zamian za zwolnienie należnych Tobie pieniędzy

Spis Treści

Oszuści podający się za rzecznika Ombudsman Services dzwoniący do przypadkowo wybranych osób żądają £150 za zwrot rzekomo należnych im pieniędzy. Jak wiemy Ombudsman Services jest instytucją która pomaga konsumentom walczyć o ich prawa w świecie usług finansowych a jego usługi są darmowe.

ombudsman-1Ombudsman radzi aby każdy kto otrzyma telefon, email, wiadomość tekstową, która wygląda podejrzanie powinien zatelefonować bezpośrednio do Ombudsmana pod numer tel. 0300 123 9 123 aby to sprawdzić.Co możesz zrobić aby chronić się przed oszustami podającymi się za Ombudsman Services:

  • Nigdy nie udostępniaj swoich danych personalnych jak: Twój adres, numer telefonu itp, aż upewnisz się, że pochodzą z prawdziwego źródła.
  • Nigdy nie dokonuj żadnej płatności komukolwiek kto podaje się, że pracuje w Ombudsman Services, ten serwis jest absolutnie za darmo i nigdy nie pyta o pieniądze podczas rozmowy telefonicznej.
  • Nigdy nie udostępniaj detali karty bankowej, aż upewnisz się, że zapytanie jest uzasadnione.
  • I wreszcie nigdy nie udostępniaj detali takich jak: hasła do bankowości internetowej/hasło bankowości telefonicznej lub dane logowania, banki nigdy nie pytają o te informacje.

źródło: Ombudsman Services

Uważasz, że informacje są pomocne?
Prosimy podziel się - Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *