Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Strzeż się oszustów którzy podają się za rzecznika Ombudsman Services proszących o £150 w zamian za zwolnienie należnych Tobie pieniędzy

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Oszuści podający się za rzecznika Ombudsman Services dzwoniący do przypadkowo wybranych osób żądają £150 za zwrot rzekomo należnych im pieniędzy. Jak wiemy Ombudsman Services jest instytucją która pomaga konsumentom walczyć o ich prawa w świecie usług finansowych a jego usługi są darmowe.

ombudsman-1Ombudsman radzi aby każdy kto otrzyma telefon, email, wiadomość tekstową, która wygląda podejrzanie powinien zatelefonować bezpośrednio do Ombudsmana pod numer tel. 0300 123 9 123 aby to sprawdzić.Co możesz zrobić aby chronić się przed oszustami podającymi się za Ombudsman Services:

  • Nigdy nie udostępniaj swoich danych personalnych jak: Twój adres, numer telefonu itp, aż upewnisz się, że pochodzą z prawdziwego źródła.
  • Nigdy nie dokonuj żadnej płatności komukolwiek kto podaje się, że pracuje w Ombudsman Services, ten serwis jest absolutnie za darmo i nigdy nie pyta o pieniądze podczas rozmowy telefonicznej.
  • Nigdy nie udostępniaj detali karty bankowej, aż upewnisz się, że zapytanie jest uzasadnione.
  • I wreszcie nigdy nie udostępniaj detali takich jak: hasła do bankowości internetowej/hasło bankowości telefonicznej lub dane logowania, banki nigdy nie pytają o te informacje.

źródło: Ombudsman Services

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *