Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Ryanair zadziwia zmianami w cenach biletów

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Irlandzki przewoźnik tanich linii lotniczych Ryanair wprowadził nowe zmiany w zasadach odprawy online. Sama odprawa to już nie to samo, co kiedyś, dostałeś bilet i na pokład. Po tym jak łakomi zorientowali się, że oferując swoim klientom możliwość odprawy online, która obniżała finalną cenę biletu tak zaraz po tym brzydko się wyrażę „schrzanili” wszystko. Teraz odprawa online trwa całe wieki, zanim skończymy musimy przejść piekło w postaci dodatkowych opcji, które na każdym etapie kupowania biletu jak i odprawy online napsują latającym podróżnikom krwi.

ryanair

Co niektórzy nieraz tam sobie pod nosem zaklną, a inni może z tego wszystkiego nawet i podziękują za lot.

Ale wróćmy do linii Ryanair, przewoźnik oświadczył, że od 8 kwietnia odprawa online dla podróżujących kupujących miejsca rezerwowane zostanie zmieniona i będzie to od 30 dni przed odlotem do 2 godzin. Jeśli zdamy się na los mamy czasu trochę mniej czasu od 7 dni do 2 godz przed odlotem a miejsca są wybierane losowo, jak by nie były do tej pory.

Będą opłaty za miejsca w samolocie. Do wyboru będzie:

Miejsce Premium z pierwszeństwem wejścia na pokład rzędy 1-5, 16-17, 32-33 za 10GBP

Zwykłe miejsca w samolocie rzędy 6-15, 18-31 za 5 GBP, gdzie za dodatkowe 2 funty Ryanair zaproponuje nam pierwszeństwo wejścia na pokład.

I tak pozostaje zapytać, jeśli wszyscy wykupią pierwszeństwo wejścia na pokład to, kto będzie wchodził drugi?

Jest jeszcze jedna niespodzianka możemy otrzymać darmowe miejsce w samolocie, będzie ono przydzielone losowo a czas na odprawę online podróżnik będzie miał od 7 dni do 2 godzin przed planowanym odlotem.

źródło Goniec.com

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *