Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Zaledwie 3 Funty inwestycji dały zwrot ponad 20.000 w kilka dni co to za inwestycja i czy warto tak inwestować?

Znajdziesz tutaj:

loan finder

O tej historii bezdomnego zrobiło się naprawdę głośno człowiek, który nie ma dachu nad głową, pracy pieniędzy i żyje tylko z tego, co otrzyma od życzliwych ludzi ofiarowuje ostatnie 3 funty dziewczynie, która zgubiła swój portfel a potrzebowała pieniądze na podróż do domu.

Dominique Harrison-Bentzen studentka University of Central Lancashire sama mówi, że to, co ją spotkało było ogromnym zaskoczeniem “Była noc zgubiłam kartę, bez pieniędzy nie wiedząc jak dostać się do domu zdałam sobie sprawę, że utknęłam i wtem podchodzi do mnie bezdomna osoba, która ofiarowuje mi pieniądze, jak się okazało wszystkie, które miała”

I choć Dominique odmówiła przyjęcia pieniędzy to w tej właśnie chwili zdała sobie sprawę z gestu i chęci pomocy ze strony osoby bezdomnej, która ofiarowuje wszystkie swoje pieniądze.

Czy znacie to uczucie bezradności, kiedy zdajecie sobie sprawę, że coś poszło nie tak, że brakuje pieniędzy, perspektywy, jak wtedy żyć? Myślę, że tylko Ci, którzy przeżyli to w swoim życiu mogą na ten temat więcej powiedzieć. Ale czy stać nas na to, czy możemy pomóc innym jak ten bezdomny.

Jest takie stare dobre powiedzenie, co dajesz to dostajesz, czy sprawdza się ono w dzisiejszych czasach? O tym, że się sprawdza przekonał się bezdomny Robbie. Dominique postanowiła pomóc bezdomnemu zbierając pieniądze na przywrócenie bezdomnemu normalnego życia do tej pory akcja studentki zebrała ponad 30.000GBP a kwota wciąż rośnie.

Studentka poszła również i dalej, postanowiła spędzić z bezdomnym więcej czasu, aby przekonać się jak to jest być bezdomnym nie mając pieniędzy.

Tylko, co ta historia ma wspólnego z inwestycją i zwrotem? Są rzeczy, których nie da się przeliczyć na pieniądze. Prosty gest, ofiarowana pomoc innym tak szczerze z serca może przynieść nam więcej dobrego niż się spodziewamy, spróbujcie kiedyś, to naprawdę działa.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *