Reklama

logo
Pożyczki w UK £100 - £5000

Masz złą historię kredytową? Wszystkie historie kredytowe mogą być brane pod uwagę! Długość pożyczki do 36 miesięcy

Popularne Teraz

Ryanair bagaż podręczny wymiary wielkość ma znaczenie

Spis Treści

Czy linia lotnicza Ryanair sprawdzając Twój bagaż podręczny odmówiła wniesienia go na pokład samolotu lub też zażądała dopłaty ze względu na jego wymiary? Cóż, jeśli tak to mamy odpowiedź dlaczego tak się stało.

Linie lotnicze w ostatnim czasie bardzo rygorystycznie podchodzą d,o wnoszonych walizek na pokład samolotu, i mowa tu nie tylko o liniach lotniczych Ryanair, Wizzair również może zażądać sprawdzenia wymiarów przy odprawie.

Wszystko jest ok, jeśli podróżujesz z dwiema walizkami i jedną z nich większą oddajesz na bagaż główny, możesz wtedy sprawdzić czy ta mniejsza podręczna stanowi wymiary wymagane przez przewoźnika, jeśli okaże się za duża to masz jeszcze czas na to, aby podjąć działania. Co jeśli jednak przed wpuszczeniem na pokład samolotu pracownik lotniska zażąda sprawdzenia wymiarów i tu

Pomyśl jednak, jeśli mógłbyś się ustrzec przed tą hecą, i zabrać ze sobą walizkę, która zmieści się w ten czarodziejski koszyczek przed wejściem na pokład samolotu? Domyślam się, że decyzja była by jednoznaczna zdecydowanie podejmiesz akcję.

Co mam na myśli mówiąc podjąć akcję? A to, aby sprawić sobie walizkę która do koszyczka się mieści i po kłopocie. Aby sprawić sobie taką walizkę możesz to zrobić kupując ja na Amazon.co.uk

Uważasz, że informacje są pomocne?
Prosimy podziel się - Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *