Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Strajk dotyczący podróżnych wjeżdżających do UK

UK strajk
Podróżni, którzy planują wjechać do Wielkiej Brytanii podczas proponowanego okresu strajku, mogą napotkać dłuższy czas oczekiwania na kontrolę graniczną.

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Związek Służb Publicznych i Komercyjnych (PCS) ogłosił akcję protestacyjną Służby Cywilnej, która wpłynie na usługi Straży Granicznej.

Podróżni, którzy planują wjechać do UK podczas proponowanego okresu strajku, mogą napotkać dłuższy czas oczekiwania na kontrolę graniczną.

Podróżni powinni przed podróżą zapoznać się z najnowszymi poradami dotyczącymi podróży u operatorów.

Związek Służb Publicznych i Komercyjnych (PCS) ogłosił akcję protestacyjną Służby Cywilnej, która wpłynie na usługi Straży Granicznej.

Proponowane daty i lokalizacje strajku Border Force

Daty:

  • 23 grudnia
  • 24 grudnia
  • 25 grudnia
  • 26 grudnia (do ok. 7 rano)
  • 28 grudnia
  • 29 grudnia
  • 30 grudnia
  • 31 grudnia (do ok. 7 rano)

 

Lokalizacje:

 

Personel wojskowy, urzędnicy służby cywilnej i wolontariusze z całego rządu są szkoleni, aby wspierać siły graniczne na lotniskach i portach w całej Wielkiej Brytanii w przypadku potencjalnej akcji strajkowej. Border Force są gotowe do rozmieszczenia zasobów w celu zaspokojenia krytycznego zapotrzebowania i wsparcia przepływów podróżnych przez granicę, jednak osoby wjeżdżające do Wielkiej Brytanii powinny być przygotowane na potencjalne zakłócenia.

Border Force i branża turystyczna ściśle ze sobą współpracują na poziomie lokalnym i krajowym, aby uzgodnić plany dotyczące nacisków, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo publiczne.

Rady dla pasażerów

Osoby, które mają podróżować do Wielkiej Brytanii podczas proponowanej akcji protestacyjnej, powinny być przygotowane na dłuższy czas oczekiwania na kontrolę graniczną w Wielkiej Brytanii.

Wszyscy pasażerowie powinni przed podróżą zapoznać się z najnowszymi poradami swoich operatorów.

Podróżni proszeni są o cierpliwość i szacunek dla funkcjonariuszy, którzy pracują na rzecz bezpieczeństwa obywateli i granic oraz wspierają podróżnych podczas akcji strajkowej.

Uprawnieni pasażerowie zachęcani są do korzystania z eGates.

Loty - wpływ akcji protestacyjnej

Pasażerowie podróżujący do Wielkiej Brytanii podczas strajków powinni sprawdzić w swoich liniach lotniczych najnowsze informacje i porady dotyczące podróży.

Czas oczekiwania na granicy

Jak można się spodziewać, zebranie i sprawdzenie dokładnych danych o czasie oczekiwania w kolejce może zająć trochę czasu, jednak jeśli podróżujesz w czasie proponowanych dat strajku, przygotuj się na dłuższy czas oczekiwania.

 

Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na czas oczekiwania, w tym wzrost liczby pasażerów, opóźnienia lotów i grupowanie lotów. Opóźnienia pogodowe i inne incydenty mogą również wpływać na kolejki do kontroli granicznej.

 

Zaleca się podróżnym, aby przed podróżą skontaktowali się z biurami podróży, organizatorami wycieczek oraz liniami lotniczymi/przewoźnikami, aby sprawdzić, czy proponowany strajk wpłynie na Twoją podróż.

 

Pasażerowie mogą również przed podróżą sprawdzić strony internetowe lotnisk, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi podróży lub ewentualnych opóźnień spowodowanych strajkiem.

źródło: gov.uk

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *