Reklama
Reklama

Aplikacja Która Pomoże Milionom Kierowców Zaoszczędzić Pieniądze

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Według firm branży ubezpieczeniowej, miliony kierowców mogą potencjalnie zaoszczędzić pieniądze wykorzystując w tym celu aplikację, która monitoruje jak bezpiecznie jeżdżą. Ubezpieczenie kierowcy z wysoką grupą ryzyka może kosztować tysiące funtów. Przekonali o tym się ci, którzy zakupili swoje pierwsze cztery kółka, lub też je mają. Obecnie wiele przedsiębiorstw uruchomiło aplikacje, które korzystając z technologii GPS mogą śledzić to z jaką prędkością jeździmy, hamujemy czy też pokonujemy zakręty. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zostały uruchomione dwie aplikacje, które śledziły jazdę kierowców zbierając dane z przejechanych 250 mil. Jedną z takich aplikacji oferuje Aviva, dając zniżki nowym klientom, jeśli ci jeżdżą bezpiecznie.

Skorzystają Wszyscy

W przeciwieństwie do tzw.”czarnej skrzynki”. której idea polega na montowaniu urządzenia w aucie, tak w przypadku aplikacji miliony użytkowników mają ją w swoim smartfonie. Więc nie ma już potrzeby instalowania urządzenia w samochodzie. Graeme Trudgill ze Stowarzyszenia Brytyjskich Brokerów Ubezpieczeniowych (BIBA) powiedział:”Jeśli uda się zmniejszyć ryzyko na drogach, jeśli można zrobić drogi bezpieczniejszymi to skorzystają na tym zarówno ubezpieczyciele jak i kierowcy”

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama