Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Google i Facebook Token Dla Ochrony Użytkowników

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Gigant technologiczny Google i Facebook pracują nad budową sytemu logowania do serwisu z wykorzystaniem tokena.

google

Już dziś użytkownicy serwisów bankowości online mogą z powodzeniem cieszyć się z dobrodziejstw techniki, umożliwiających im bezpieczne logowanie za pośrednictwem internetu z wykorzystaniem tokena. Nie tak dawno jak dziś Google i Facebook ogłosili, że rozpoczynają prace nad urządzeniem, które pozwoli ich użytkownikom bezpieczne korzystanie z serwisów Google i Facebook.

facebook_token

Użytkownik będzie mógł uzyskać dostęp do serwisu Google i Facebook, jedynie wtedy kiedy podłączy do komputera specjalny „token” nie większy niż ogólnie znana karta pamięci, będzie to specjalny klucz, kryptograficzna karta zawierająca informacje zabezpieczające zmieniające się cały czas. Użytkownik będzie mógł uzyskać dostęp do strony internetowej po podłączeniu tokena oraz wpisaniu hasła. Eksperci komputerowi zgodnie przyznają, że system taki może okazać się najlepszą drogą do zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników.

Dotychczasowe badania potwierdziły, że najwięcej włamań i skradzionych informacji użytkowników serwisów online były spowodowane słabym hasłem, które w większości przypadków składało się z kombinacji „123456”.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *