Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Szczur gigant znaleziony w Londynie czy to możliwe?

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Szczur gigant znaleziony w Londynie taką informację możemy zobaczyć na Facebook, prawie metr długości  o wadze 1,5 kg martwy gryzoń został odkryty przez elektryków w Hackney Downs we Wschodnim Londynie.

szczur11Elektryk na zdjęciu trzyma szczura, którego znalazł jak mówi w krzakach, jego kolega Tony Smith zrobił zdjęcie na którym widać, że szczur ma długość około 1 metra.

„Mieliśmy zamiar wyrzucić to do kosza mówi Tony, lecz zanim to zrobiliśmy postanowiliśmy zrobić pamiątkowe zdjęcie…ludzie nie uwierzą, że to jest prawdziwe.”
Środowisko naukowe ma własny pogląd na ten temat, profesor Jane Hurst z Uniwesrytetu Biologii uważa, że zdjęcie nie jest prawdziwe.
Jak sam uważa było już kilka żartów na ten temat opublikowanych w gazetach.

Wymuszenie Perspektywy

W fotografii istnieje coś co nazywane jest „Wymuszeniem Perspektywy” dzieje się tak kiedy aparat jest trzymany bliżej obiektu, co widać na poprzednich zdjęciach gryzoni wykonanych tą techniką.

szczur

 

 

 

 

 

 

 

Cóż wyobrażacie sobie takie zwierzę żyjące gdzieś nieopodal miejsca zamieszkania, bo ja nie. Zadaję sobie pytanie co by było gdyby 🙂 oryginalność i prawdziwość zdjęcia poddaję Waszej ocenie.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *