Prawo jazdy w UK po polsku

prawo jazdy w uk po polsku

Znajdziesz tutaj:

Reklama

Wygląda na to że zdawanie na prawo jazdy w UK po polsku nie będzie już dłużej możliwe. Zmiany w przepisach wprowadziły ograniczenia.

Przypomnijmy, dlaczego zdawanie na prawo jazdy nie jest dłużej możliwe na terenie Anglii i Walii ograniczenie to obowiązuje od 7 Kwietnia 2014 i obecnie egzamin na prawo jazdy na terenie Anglii i Walii będzie odbywał się tylko w tamtejszym rodzimym języku.

Uzasadnieniem decyzji DSA jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach UK, organizacja ta uważa bowiem, że wszyscy kierowcy posiadają odpowiednie umiejętności aby w sposób bezpieczny użytkować drogi UK i wymaga się od kandydatów zdawania egzaminów w języku angielskim lub walijskim. Wyjątek stanowi jak do tej pory Irlandia Północna gdzie zdawanie na prawo jazdy jest jeszcze dopuszczone w języku polskim.

Mimo zmian w prawie nadal jednak możesz uczyć się teorii na prawo jazdy w UK w języku polskim a to za sprawą materiałów szkoleniowym oferowanych przez wydawnictwo Emano. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat lub uzyskać dwujęzyczne materiały w języku polskim i angielskim KLIKNIJ TUTAJ

źródło: www.emano.co.uk

Powiązane
Reklama

0 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *