Twoja Opinia

Ludzie Lubią Zdjęcia Chorych Dzieci Niepełnosprawnych Osób Na Facebook

Ludzie lubią zdjęcia chorych dzieci i niepełnosprawnych osób na facebook – a ci którzy je umieszczają lubią kiedy ich ranking rośnie śmiejąc się zfacebook1 naiwności innych.

Widziałem kilka zdjęć niepełnosprawnych osób i chorych dzieci, które osiągają niesamowitą popularność na facebook i są lubiane przez rzeszę użytkowników portalu.

Zdjęcia typu „polub proszę moje zdjęcie jeśli osiągnie 100.000 polubień to pomoże mi to – pytanie w czym?”. Wydaje się osoby, które umieszczają tego rodzaju zdjęcia, robią to w większości przypadków dla zysku aby ich profile, strony zyskały popularność, lub dla żartu aby się ponabijać z tych, którzy te zdjęcia polubią lub podzielą się nimi z przyjaciółmi. Nikt z tych, pełnosprawnych doprawdy nie wie ile kosztuje niepełnosprawność. Czy jeśli polubimy takie zdjęcie pomożemy osobie niepełnosprawnej na zdjęciu? Jeśli się dokładnie przyjrzymy nie ma tam, żadnej instrukcji w jaki sposób nasz „like” pomoże tej osobie, nie ma konta za pomocą którego możemy wesprzeć tę osobę. Dla przykładu, przy okazji sprawdziłem kilka stron na facebook, z których pochodzą takie zdjęcia i od razu na pierwszy rzut oka widać, że są to jałowe strony, które nie zawierają żadnych informacji na temat tej akcji charytatywnej. Kiedy następnym razem zobaczysz takie zdjęcie zastanów się przez chwilę, czy warto wspierać kogoś, kto wykorzystuje niepełnosprawność innych w celu zyskania popularności na facebook.

1 Polubione

Udostępnij
Admin (łącznie 116 wpisów)

No comments yet.

Dodaj komentarz

(ex: John Thor) *

(Optional)

Lista Autorów