...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Odszkodowanie UK Zmiany w Przepisach Dotyczących Odszkodowania

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Już niebawem tj od 1 maja wejdą w życie nowe reguły dotyczące odszkodowań z tytułu wypadków drogowych w UK. Do tej pory sprawyjustice odszkodowań były prowadzone w sposób gwarantujący osobom poszkodowanym wypłatę odszkodowań 100%. Niestety w wyniku działań rządu Wielkiej Brytanii na prośbę ubezpieczycieli w UK, może powstać sytuacja kiedy nasze odszkodowanie nie będzie już wypłacane w stu procentach jak do tej pory, a zostanie pomniejszone o wynagrodzenie dla prawnika.

Niezmienna pozostanie zasada No win No Fee, natomiast prawdopodobnie będziemy musieli zapłacić prawnikowi dodatkowe pieniądze za prowadzenie naszej sprawy po uzyskaniu odszkodowania, podobnie jak w przypadku roszczeń PPI.

W zeszły piątek Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii odrzucił skargę Stowarzyszenia Prawników APIL&MASS (Association of Personal Injury Lawyers& Motor Accident Solicitors Society), które uważa, że decyzja rządu o cięciu stawek wynagrodzenia nie była z nimi konsultowana. We wspólnym oświadczeniu APIL&MASS powiedział:

„Zdecydowana większość osób poszkodowanych w wypadkach nie wie ile doznane urazy są warte, takie negocjacje więc są nieuchronnie stronnicze na korzyść ubezpieczycieli. Ostatnie badania na przykład pokazują, że prawie 70% poszkodowanych w wypadkach nie wie na jaki poziom rekompensaty za doznane urazy mogą liczyć. To czarny dzień dla ludzi, którzy doznają urazów nie z własnej winy, możemy tylko mieć nadzieję, że rząd nie uzna tej decyzji sądu jako przywolenia do jazdy ponad potrzebami tych słabszych obywateli w przyszłości”.

Odszkodowanie w UK zobacz Więcej >>>

Kategoria:

Reklama

Jedna odpowiedź

  1. Ja swoją sprawę o odszkodowanie oddałem w kwietniu i nie było większych zmian generalnie jedynie co się dowiedziałem to to że od maja prawdopodobnie możemy coś tam zapłacić – ale nawet gdyby to i tak do przodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.