...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Ludzie Lubią Zdjęcia Chorych Dzieci Niepełnosprawnych Osób Na Facebook

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Ludzie lubią zdjęcia chorych dzieci i niepełnosprawnych osób na facebook – a ci którzy je umieszczają lubią kiedy ich ranking rośnie śmiejąc się zfacebook1 naiwności innych.

Widziałem kilka zdjęć niepełnosprawnych osób i chorych dzieci, które osiągają niesamowitą popularność na facebook i są lubiane przez rzeszę użytkowników portalu.

Zdjęcia typu „polub proszę moje zdjęcie jeśli osiągnie 100.000 polubień to pomoże mi to – pytanie w czym?”. Wydaje się osoby, które umieszczają tego rodzaju zdjęcia, robią to w większości przypadków dla zysku aby ich profile, strony zyskały popularność, lub dla żartu aby się ponabijać z tych, którzy te zdjęcia polubią lub podzielą się nimi z przyjaciółmi. Nikt z tych, pełnosprawnych doprawdy nie wie ile kosztuje niepełnosprawność. Czy jeśli polubimy takie zdjęcie pomożemy osobie niepełnosprawnej na zdjęciu? Jeśli się dokładnie przyjrzymy nie ma tam, żadnej instrukcji w jaki sposób nasz „like” pomoże tej osobie, nie ma konta za pomocą którego możemy wesprzeć tę osobę. Dla przykładu, przy okazji sprawdziłem kilka stron na facebook, z których pochodzą takie zdjęcia i od razu na pierwszy rzut oka widać, że są to jałowe strony, które nie zawierają żadnych informacji na temat tej akcji charytatywnej. Kiedy następnym razem zobaczysz takie zdjęcie zastanów się przez chwilę, czy warto wspierać kogoś, kto wykorzystuje niepełnosprawność innych w celu zyskania popularności na facebook.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.