Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Zaplanuj rozwój osobisty z Anthony Robbinsem

Znajdziesz tutaj:

loan finder

 

„Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia prawdziwego poczucia spełnienia.”

Kim jest Anthony Robbins

Światowej sławy amerykański trener, konsultant, przedsiębiorca i autor książek, motywujący ludzi przez przekazywanie własnych życiowych doświadczeń i wiedzy. Na swoich seminariach gościł ponad 3 miliony osób pochodzących z ponad 80 krajów całego świata.

Jest autorem 4 bestsellerów opublikowanych w 14 językach. Napisał serię książek, wśród których znalazły się takie pozycje, jak Awaken the Giant Within (Obudź w sobie olbrzyma), czy Giant Steps (Olbrzymie kroki).

Jego pierwsza książka to Unlimited power (Moc bez granic). Napisał ją, zanim pomyślał o NAS, dopiero potem przygotował na jej podstawie program szkoleniowy na kasetach, który sprzedał się w 35 milionach kopii na całym świecie.

„Twój los kształtuje się w momentach podejmowania decyzji.”

 

Klientami Robbinsa byli przywódcy polityczni, prezydenci USA, prezesi multimilionowych korporacji (jak Fortune 500 CEOs), drużyny sportowe z NHL, NBA, a nawet członkowie dwóch rodzin królewskich. Może się on poszczycić szkoleniem takich osób, jak:

* Bill Clinton, Ronald Reagan, Arnold Schwarzenegger,

* Michael Jordan, Andre Agassi, Anthony Hopkins,

* Matka Teresa, Księżna Diana.

„Im wyższy Twój poziom energii, tym bardziej efektywne Twoje ciało. Im bardziej efektywne Twoje ciało, tym lepiej się czujesz i bardziej wykorzystujesz swój talent do osiągania ponadprzeciętnych wyników.”

Szkolił również najważniejszych menadżerów takich firm, jak IBM, American Express czy Kodak.

Robbins zdołał w przeciągu 30 lat zgromadzić fortunę. Dziś jest prezesem firmy Robbins Research International, złożonej z 5 oddziałów. Jest też właścicielem Namale Resort & Spa, ekskluzywnego ośrodka wypoczynkowego w tropikalnym raju na wyspie Fiji na Pacyfiku.

W 1991 roku stworzył Fundację Anthony’ego Robbinsa, organizację non-profit, która obala społeczne bariery i ma na celu szkolenie ludzi z marginesu. Dokonuje tego poprzez wprowadzanie programów dydaktycznych w ponad 2000 szkołach, 700 więzieniach i licznych organizacjach społecznych.

Dzięki jego metodom samodoskonalenia ludzie zaczynają kontrolować swoje życie i kształtować przeznaczenie. Rzucają ograniczające nałogi, nawyki i przekonania. Sięgają po radość, szczęście i sukces.

Polecaną w wielu kręgach polityków , biznesmenów ,gwiazd jest książka0 „Obudź w Sobie Olbrzyma”

Książka „Obudź w sobie Olbrzyma” pomoże Ci:

  • dokonać zmiany w dowolnym aspekcie Twojego życia dzięki Nauce Warunkowania Neuroasocjacyjnego,
  • poznać i uporządkować Twoje wartości życiowe,
  • określić własną Tożsamość – klucz do rozwoju,
  • poznać siłę tworzenia i niszczenia przekonań,
  • wykorzystać siłę metafor,
  • wykorzystać potęgę właściwych pytań,
  • stworzyć nieodpartą przyszłość,
  • zburzyć ograniczające mury i zasieki, i zmierzać do sukcesu,
  • zdobywać nowe Odniesienia będące osnową życia.

 

Kategoria:

Reklama

4 odpowiedzi

  1. Hmm być może to dobry pomysł aby wybrać się na szkolenie gdzie dostaniemy motywacyjnego kopa w cztery litery. Tak wielu Polakom potrzeba takiej zachęty. Spotkań z ludźmi, którzy swoją ciężką pracą zbili fortunę a nie tylko ciągłych narzekaczy że się czegoś nie da zrobić bo to i tamto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *