Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Wielka Brytania – UE Zmiany Albo Weto

Znajdziesz tutaj:

loan finder

cameronPremier David Cameron oznajmił w niedzielę, że zablokuje zmiany traktatowe, które mają uczynić strefę euro bardziej efektywną, jeśli ta nie przystanie na jego żądania.

Premier David Cameron podczas wywiadu dla BBC powiedział, że nie jest zwolennikiem wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, zaznaczył również, że inne kraje będąc w UE podlegają unijnym normom, nie mając na nie żadnego wpływu. Europa przechodzi zmiany spowodowane przez Euro. Członkowie UE uważają, że muszą się bardziej integrować aby wspólna waluta mogła sprawnie funkcjonować. Innego zdania jest Premier Cameron z jego wypowiedzi wynika, że Wielka Brytania nie chce się za bardzo integrować z UE a wręcz chce wyizolować Wielką Brytanię od niektórych przepisów UE pod groźbą zawetowania ustalenia wspólnego centralnego nadzoru nad bankami i deficytami budżetowymi poszczególnych państw mającego na celu usprawnienia gospodarczego UE.

Premier Cameron zapytany z czego chciałby wyłączyć Wielką Brytanię odpowiedział jedynie, że jest wiele spraw i dziedzin z którymi Wielka Brytania jest sobie w stanie poradzić na własną rękę. Nie ulega wątpliwości, że najtrudniejszy aspekt dla Wielkiej Brytanii a mianowicie kwestie związane z imigracją również nie pozostały bez odpowiedzi. Zapytany o nie Cameron powiedział, że chciałby utrudnić obywatelom UE pracującym w Wielkiej Brytanii występowanie o zasiłki i zapomogi.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *