Reklama

Walia Powitała Olimipijski Znicz

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Walia Powitała Olimipijski Znicz
Reklama
Walia Powitała Olimipijski Znicz
Znicz przekroczył średniowieczny most Monnow w Monmouth

Płomień olimipijski dotarł do Walii o godzinie 10:30 BST w Worcester Cardiff i pozostanie tam przez pięć dni.Pierwszym niosącym go na walijskiej ziemi był prezes organizacji niepełnosprawnych sportowców Darren Campbell.Ogłoszono również,że podczas sobotniej wycieczki po ulicach Walii płomień będzie niosła gwiazda filmowa Matt Smith -Dr Who.

Advertisements

W ciągu najbliższych pięciu dni ogień olimpijski przejdzie przez około 300 ulic w Walii w eskorcie 550 biegaczy i będzie to stanowiło wyjątkową okazję do świętowania zbliżających się igrzysk olimpijskich w Wielkiej Brytanii.

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pożyczka w UK ONLINE dla każdego do £5000.

 

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna)

Nie, dziękuję. Zamknij okno