Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Unikasz Płacenia Podatków w UK- Możesz Otrzymać Strzał Ostrzegawczy z HMRC Revenue

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Według informacji podanych przez HMRC Revenue setki podejrzanych firm i osób mają otrzymać w najbliższych dniach listy ostrzegające, że ich rozliczenia finansowe względem HMRC staną w obliczu szczegółowej kontroli.
HM Revenue&Customs wysłało około 1500 listów do firm i osób którzy zdaniem urzędu korzysta z programu unikania płacenia podatku. Korespondencja jest swego rodzaju uderzeniem a zarazem kwestionowaniem legalności tego rodzaju programów. Narodowy Urząd Kontroli uważa, że tego rodzaju praktyki kosztują UK ponad 10 mld funtów. Według raportu HMRC około 41 tyś. osób i małych firm, korzystając z tych programów agresywnie unika płacenia podatków.

Kary

W dążeniu do nadrobienia zaległości HMRC wysyła cztery wersje tego samego listu w programie pilotażowym. Pierwszą partię ujrzało w sobotę około 700 adresatów. Jedna z wersji listu mówi: „Jesteś w niewielkiej liczbie osób, którzy świadomie dokonali wyboru uniknięcia płacenia podatku. Skupiamy się na tej małej ilości ze względu na twój wybór możemy przejrzeć twoje rozliczenia podatkowe. Nasi specjaliści dochodzeniowi będą prowadzić śledztwo sprawdzając ten program jednocześnie wszczynając dochodzenie w sprawie twoich rozliczeń podatkowych.”

Tego rodzaju korespondencja ma na celu zasugerować, tym którzy korzystają z systemu unikania podatku, mają do zapłacenia zaległy podatek wraz z odsetkami oraz, że w niektórych przypadkach może ich spotkać kara finansowa. List zawiera kontakt oraz szczegóły płatności dla osób które chcą się wycofać z programu i natychmiast zapłacić.

Rzetelne Sprawdzenie

Programy unikania zobowiązań podatkowych są zgodne z prawem, ale w tym przypadku HMRC uważa, że ma uzasadnione powody, aby umieścić je pod lupą ze względu na brak jasnych zasad określających legalność tego rodzaju systemów.

Kategoria:

Reklama

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *