07 grudnia, 2021

About the author

Related Articles

10 Comments

 1. 1

  Mieczysław

  Witam . Czy mogę dostać podpowiedź, chodzi mi o ubezpieczyciela, zakupiłem auto i szukam firmy ubezpieczeniowej w Hull ( wiem ze można załatwić przez internet ,ale nie ma to jak osobiście ,wówczas np będę wiedział od razu czy uwzględnia Polskie zniżki? Mój ubezpieczyciel w Polsce przesłał mi historię współpracy ( pismo po Polsku) Prawo jazdy mam od 30 lat ,bez awaryjnie jeżdżę od 7 lat w dokumentach jest 6 lat ale to było rok prawie temu ) zniżki 60 %. Czy macie Państwo wiedzę, gdzie mogę zapukać w sprawie ubezpieczenia auta?
  Z Poważaniem Mieczysław

  1. 1.1

   Rafal

   Witaj Mieczysław, dziękuję za komentarz, w większości przypadków robi się to online, ale mogę Tobie podpowiedzieć że jest taka jedna firma która robi ubezpieczenia po polsku, pracują tam Polacy i rozmawiać można też po polsku. Możesz się z nimi skontaktować link poniżej
   http://domfinansowyuk.com/tanie-ubezpieczenia-samochodowe-w-uk-pol-plan-insurance/

   Wyślij do nich zgłoszenie za pomocą formularza a oni do Ciebie oddzwonią

   Mam nadzieję że pomogłem, daj znać jak sprawy poszły z Twoim ubezpieczeniem.

   Pozdrawiam Rafał

   1. 1.1.1

    Mieczysław

    Witam.
    Takich użytecznych-pomocnych osób jak Ty jest potrzeba. Dziękuję za wiadomość, skorzystałem już ubezpieczone autko i dziś już odwiozę znajomych do pracy.
    Jeszcze raz dziękuje.
    Z Poważaniem Mieczysław.

    1. 1.1.1.1

     Rafal

     Dziękuję za wiadomość 🙂 cieszę się, że pomogłem choć trochę rozwiązać Twoje zmartwienia, szerokiej drogi więc życzę i bezpiecznego podróżowania po drogach w UK.

     Zauważyłem też że polubiłeś moją stronę na facebook, miło Cię powitać w gronie fanów

     Pozdrawiam Rafał

 2. 2

  Marek

  Witam od kilku dni stałem się posiadaczem samochodu Audi a4 1.8t. 2002r. posiadam polskie zniżki w sumie 50% – jak do tej pory nie znalazłem ubezpieczalni która oferowała by mi ubezpieczenie w granicach 1200-1500 funtów! Dzwoniłem do m.in. Polplan,Tesco insurance car) Nie wiem co mam dalej robić… nie wiem gdzie spróbować ponownie, ciągle usiłuję znaleźć ubezpieczalnie która akceptuje zniżki z polski… Chyba pozostaje sprzedać samochód i liczyć na komunikacje miejską… Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc

  1. 2.1

   Admin

   Witaj Marek dziękuję za komentarz, czy próbowałeś innych wyszukiwarek porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych? Powyżej znajdziesz trzy linki do najbardziej popularnych. Tutaj jest jeszcze jedna Oszczędzaj pieniądze na ubezpieczeniu auta z eCar Insurance includes Breakdown Assistance (fully comp), Legal Cover, European Driving and free 5 years NCD protection

 3. 3

  Patryk

  Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy zniżki Polskie są uznawane w UK i jak pozyskać taki dokument, wniosek (historia zniżek) przetłumaczony na język angielski.

  1. 3.1

   Admin

   Witaj Patryk

   Zniżki z Polski za bezszkodową jazdę są uznawane w UK, jak je pozyskać? Zwróć się z prośbą do ubezpieczyciela w Polsce o zniżki, zaznaczając, że są one do przedłożenia ubezpieczycielowi w UK. Warunkiem akceptacji polskich zniżek jest zamknięcie polisy ubezpieczeniowej w Polsce innymi słowy, polisa nie może być aktywna w Polsce.

   Nie tak dawno jeden z moich znajomych ubezpieczał nowe auto zakupione w Wielkiej Brytanii, z racji tego, że jest użytkownikiem polskiego auta wystąpił z prośbą do PZU o historię zniżek. PZU wystawiło dokument – historię jego zniżek z zaznaczeniem, że jego polisa jest wciąż aktywna. Brytyjski ubezpieczyciel odmówił zaakceptowania zniżek z tego względu w pierwszej chwili informując go, że umowa ubezpieczenia będzie rozwiązana. W efekcie finalnym ubezpieczenie pozostało, ale składka zwiększyła się o 100%. Tłumaczenie – tłumacz przysięgły.

 4. 4

  Patryk

  Dziękuje za info., „Admin” więc ostatecznie jaka opcja będzie najlepsza dla mnie najlepsza, gdyż raczej nie będę mógł na tą chwilę zrezygnować z polisy w Polscy bo mam zarejestrowane na siebie auto. 31 października wyjeżdżam do UK na 4 miesiące. Od razu po przyjeździe jestem zmuszony kupić auto. Mój wiek to 26 lat od 2008 r. historia z ubezpieczaniem aut w Polsce. Przepraszam za laiczne pytania. Szukam porady. Dzięki z góry pozdro.

  1. 4.1

   Rafal

   Witaj Patryk
   kto pyta nie błądzi:) jeśli kupisz auto tutaj nie będziesz mógł uwzględnić polskich zniżek w ubezpieczeniu brytyjskim ponieważ Polska polisa będzie wciąż aktywna. Jeśli przed zakupem polisy w UK zaznaczysz, że masz polskie zniżki, brytyjski ubezpieczyciel zażąda ich. Pozostaje kupić ubezpieczenie zaczynając od zera w UK, lub przyjechać polskim autem.
   Pozdrawiam
   Pomocne linki
   https://mojawyspauk.com/sposoby-na-tanie-ubezpieczenie-samochodu-w-uk/
   Oszczędzaj pieniądze na ubezpieczeniu auta z eCar Insurance includes Breakdown Assistance (fully comp), Legal Cover, European Driving and free 5 years NCD protection

Leave a Reply

Copyrights © 2014 mojawyspauk.com

Pożyczki krótkoterminowe od 3 do 36 miesięcy.
Pożycz od £100 do £5000*
Masz nieciekawą historię kredytową? Każdy rodzaj historii kredytowej brany pod uwagę.
Nic do wysyłania i faksowania**

Aplikuj Teraz

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna).

Nie, dziękuję. Zamknij okno