...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Świadczenia Socjalne Dla Europejskich Imigrantów Ciężka Wypowiedź Davida Camerona

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Świadczenia socjalne powracają jak bumerang. „Europejczycy będą musieli udowodnić, że przyjeżdżają do UK w celu zatrudnienia, a zasiłek swiadczenia Socjalne Dla Europejskich Imigrantowdla bezrobotnych może im przysługiwać tylko do sześciu miesięcy – mówi David Cameron.

Ludzie muszą zdać sobie sprawę po co tu przyjeżdżają w celu znalezienia pracy czy poszukiwania okazji do świadczeń socjalnych – mówi Cameron.

„Nie możemy zatrzymać świadczeń socjalnych dla imigrantów, ale to co możemy zrobić to upewnić się, że ci, którzy tu przyjeżdżają z UE robią to dla właściwych powodów. Chcą tu być aby przyczynić się do rozbudowy naszego kraju, lub dlatego, że są tu wszelakie atrakcje korzystania z naszego systemu socjalnego oraz sytemu usług publicznych”.

Dalej premier dodaje –

„Imigracja w naszym kraju jest zbyt wysoka i zupełnie poza kontrolą, prościej mówiąc Wielka Brytania była zbyt delikatna. W przyszłości imigranci będą podlegali obowiązkowi poszukiwania pracy i będą musieli wykazać, że naprawdę tej pracy poszukują – jeśli nie stracą zasiłek”.

Jednak statystyki mówią inaczej i stawiają imigrantów w lepszym świetle pod kątem świadczeń socjalnym niż tubylców. Według Jonathana Portesa, dyrektora Narodowego Instytutu Badań Ekonomicznych i Społecznych ludzie pochodzący spoza Wielkiej Brytanii a szczególnie osoby spoza Unii Europejskiej, znacznie mniej niż obywatele brytyjscy, a także ludzie, którzy tu się urodzili są skłonni do ubiegania się o zasiłki socjalne.

Europa
Wschodnia Imigracja i Zatrudnienie lata 2004 – 2009

Kraje
A8* imigracja
Lokalna
populacja

*Republika
Czechosłowacji , ESTONIA, Węgry Łotwa, LItwa, Słowacja, Słowenia,
POlska. info:  źródło: CENTRE
FOR RESEARCH AND ANALYSIS OF MIGRATION

Mężczyźni

Kobiety

Mężczyźni

Kobiety

Zatrudnienie

90.4%

74.2%

78.3%

71.1%

Otrzymujący
świadczenia socjalne 

12.4%

23.7%

24.2%

55%

Domy
socjalne

6.5%

7.7%

15.9%

18.3%

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.