Reklama
Reklama
Sieć EE w UK Operator Ogłasza Ceny Taryfowe

Sieć 4G w UK – Operator EE Ogłasza Ceny Taryfowe

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Operator komórkowy EE ogłosił ceny swoich usług 4G, jako pierwszej dostępnej w swoim rodzaju na rynku w UK.

Za najtańszy kontrakt zawarty z siecią EE będziemy musieli zapłacić około 36/miesiąc, i to bez limitu na połączenia krajowe oraz wiadomości tekstowych. Jako bonus bonus klient otrzyma tylko 500 MB pakietu danych do wykorzystania, niewiele można rzec znając możliwości obecnych smartfonów w tym iPhone’a 5, który został przystosowany do korzystania z sieci 4G. Według informacji podanych przez operatora EE usługa będzie dostępna od 30 października.

W porównaniu do zastosowań wolniejszej sieci 3G, przesył danych w 4G ma być wysoki, co może prowadzić do wzrostu kosztów dla użytkowników, którzy chcą pobrać więcej treści z sieci takiej jak wideo czy audio. Ogłoszeniu uruchomienia usług przez operatora EE sieci 4G, towarzyszy frustracja konsumentów brytyjskich, którzy zniecierpliwieni oczekują uruchomienia sieci nowej generacji na zewnątrz. Przypomnijmy, że na początku przyszłego roku odbędą się rozmowy z innymi operatorami między innymi O2 i Vodafone, którzy będą chcieli zaproponować usługi 4G swoim klientom.

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.