Reklama
Reklama
samsung_kontra_apple

Samsung Pozywa Apple Dodaje iPhone’a 5 Do Walki Patentowej

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Samsung pozywa apple dodaje iPhone’a 5 do walki patentowej, twierdząc, że iPhone 5 naruszył osiem technologii patentowych. Sporne innowacje obejmują sposób w jaki występuje synchronizacja zdjęć, plików muzycznych i wideo, oraz sposobu wychwytywania i wysyłania wideo przez internet. Samsung zgłosił już roszczenia wobec wcześniejszych iPhone’ów i iPadów.

Wojna Patentowa

Prawne posunięcie Samsunga jest obecnie najnowszym w długiej walce z systemem Apple. Apple twierdziło, że producent urządzenia Galaxy skopiował wygląd i oprogramowanie systemowe iOS Apple. I chociaż kilka roszczeń zostało odrzuconych, niedawno Apple odniósł zwycięstwo w Kalifornijskim sądzie gdzie zasądzono karę dla Samsunga w wysokości 1 miliarda dolarów. Również Samsung miał swoje sukcesy na sali sądowej w tym z sierpniowych orzeczeń naruszenia przez firmę Apple w Korei Południowej dwóch patentów łączności bezprzewodowej, kosztowało to firmę Apple 35 tys dolarów odszkodowania.

źródło BBC News.

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama