Reklama

Samolot Boeing Dreamliner Uziemiony

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Podróżnych planujących odbyć podróż nowym samolotem Boeinga czeka rozczarowanie, nowy Boeing Dreamliner 787 został uziemiony z powodów zagrożenia bezpieczeństwa.

Advertisements

dreamliner

US Sederal Aviation Administration (FFA) wydała dyrektywę aby czasowo wszystkie samoloty Boeing Dreamliner zostały wycofane z eksploatacji w celu przeprowadzenia kontroli bezpieczeństwa. Boeing oswiadczył, że wszystkie samoloty Dreamliner eksploatowane od października 2011 są bezpieczne, jednak ciąg problemów w ostatnich tygodniach wzbudził sporo obiekcji w nowym 787. Wycieki paliwa, pęknięte okno kabiny, problemy hamulcowe i płonąca instalacja elektryczna to niektóre z incydentów, które przyczyniły się do uziemienia Dreamlinera.
W zeszłą środę Dreamliner linii lotniczych All Nippon Airways (ANA) lądował awaryjnie z powodu awarii akumulatora. To spowodowało, że linie lotnicze ANA wycofały z eksploatacji wszystkie 17 Dreamilnerów. US FFA ostrzega społeczność międzynarodową aby wykonały kontrole bezpieczeństwa w eksploatowanych samolotach Dreamliner. Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego zatwierdziła dyrektywę we czwartek. Wśród europejskich linii lotniczych latających Dreamilierem znalazł się Polski LOT. PL LOT był zmuszony odwołać z powodu dyrektywy środowy lot powrotny Z Chicago do Warszawy.

źródło BBC News

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pożyczka w UK ONLINE dla każdego do £5000.

 

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna)

Nie, dziękuję. Zamknij okno